×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات آهنگ قلم

لیست کتابهای منتشر شده توسط آهنگ قلم را در زیر مشاهده کنید

انتشارات آهنگ قلم

انتشارات آهنگ قلم از اتتشارات موفق و فعال بخصوص در حوزه مربوط به ادبیات و شناخت شاعران و گزیده آثار ادبی مطرح در سال 1379 در مشهد توسط دکتر سید جواد رسولی که خود نویسنده و تحصیلکرده کشور تاجیکستان در حوزه ادبیات و دبیر انجمن دوستی ایران و تاجیکستان بوده است تاسیس شد.در حال حاضر توسط فرخنده فاضل بخششی مدیریت می شود.

هدف اصلی این موسسه در بدو امر انتشار کتاب هایی در حوزه ادبیات و به ویژه ادبیات مربوط به خطه خراسان از جمله پژوهش هایی درباره فردوسی و... و آثار معرف خطه خراسان است که البته بعدها زمینه فعالیت خود را گسترش داد و آثار متنوعی در حوزه های دانشگاهی را نیز به زیور طبع آراسته است.

دانشجویان و اساتید از مخاطبان آثار این انتشارات هستند و از جمله در زمینه های علوم فنی و مهندسی و علوم پایه چون ریاضیات و... می توان به آثار این انتشارات مراجعه نمود.

این انتشارات با چاپ بیش از 650 کتاب تا سال (1394) بارها به عنوان نشر برتر خراسان معرفی شده است و سابقه حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی از جمله در کشور تاجيکستان را دارد. درخت روشنایی، شاخه نور، جامعه شناسی ادیان، سیندرلا چاپ شده های این نشر است.

بسیاری از آثار این نشر در جشنواره های مختلف کتاب خراسان حائذ رتبه های برتر شده اند.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/53