دانلود رایگان کتاب امام علی - کار و تلاش نوشته سید امین حسینی از انتشارات کتابچین. این کتاب رایگان را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : امام علی - کار و تلاش

نویسنده: سید امین حسینی

ناشر : کتابچین

تعداد صفحات: 12 صفحه

دسته بندی: داستان های آموزنده, داستان کودک, داستان نوجوان

داستان های آموزنده" داستان کودک" داستان نوجوان"

نوع کتاب: PDF

قیمت نسخه الکترونیک: رایگان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
امام صادق علیه السلام از قول حضرت رسول صلوات الله علیه فرمودند: خداوند تعالى قرار داده براى برادرم علىّ بن ابى طالب علیه السلام فضائلى را که از کثرت و زیادى شمرده نمی شود. ثواب گفتن فضایل: پس هر کس یکى از فضایل او را بخواند با اقرار به آن ، خداوند گناهان گذشته و آینده او را می بخشد، ثواب نوشتن فضایل: و هر کس یک فضیلت از فضایل او را بنویسد تا وقتى که اثر آن نوشته باقى باشد ملائکه براى او استغفار می کنند، ثواب شنیدن فضایل: و هر که گوش فرا دهد به یکى از فضایل او خداوند گناهان او را که از راه گوش انجام داده می ‏آمرزد، ثواب خواندن فضایل: و هر که تماشاکند(بخواند)به نوشته اى از فضایل او خداوند گناهانى را که او از راه چشم مرتکب شده می ‏آمرزد. سپس فرمود نگاه به علىّ بن ابى طالب علیه السلام عبادت است خداوند ایمان بنده‏اى را نمی ‏پذیرد مگر با ولایت او و بیزارى از دشمنانش.
1398-09-03
«شیعه علی بودن» از «چون علی عمل کردن» شروع می‌شود…
1398-08-01
خوبه اما چیز خواصی نیست
1397-12-13

برچسب ها