×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
ثروتمند ترین مرد بابل

دانلود کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

ثروتمند ترین مرد بابل
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : ثروتمند ترین مرد بابل

نویسنده : جورج ساموئل کلاسون

ناشر : سبکتو

مترجم : گروه مترجمین

تعداد صفحات : 82 صفحه

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, کتابهای روانشناسی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 4800 تومان


معرفی کتاب

"ثروتمندترین مرد بابل"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The Richest Man in Babylon) اثری از جورج کلاسون (George Samuel Clason) می باشد که با ترجمه ای از گروه سبکتو توسط انتشارات سبکتو منتشر شده است.
جورج ساموئل کلاسون، نویسنده و ناشری آمریکایی است. او که در رشته مهندسی تحصیل کرده بود، اولین شرکت خود را در زمینه نقشه‌کشی تاسیس کرد. این شرکت به موفقیت‌های بزرگی در زمان خودش رسید اما در رکود بزرگ آمریکا از دست رفت. شرکت بعدی او شرکت انتشاراتی کلاسون بود که نخستین ناشر نقشه راه‌ها در آمریکا بود. جورج جزواتی در مورد راه‌های رسیدن به ثروت و افزایش آن منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال بانک‌ها و بیمه‌ها قرار گرفت و آنها در تعداد زیاد آن را تکثیر کرده و به کارمندانشان دادند. کم‌کم شهرت این جزوه‌ها به حدی رسید که همه مردم در مورد آن شنیده بودند. جورج جزوات را باهم ادغام و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را منتشر کرد. این کتاب تبدیل به یکی از مهمترین کتاب‌های موفقیت دنیا شد.
بابل یکی از اولین شهرهایی که تمدن در آن شکل گرفت و ثروتمندترین شهر دوران باستان بود. پول برای اولین بار در بابل شکل گرفت و اولین معامله انجام شد. اما این شهر ثروتمند، دارای هیچ منابع طبیعی نبود، در هیچ مسیر تجاری قرار نداشت و بارندگی در آن بسیار کم بود. اما چطور به چنین ثروت عظیمی رسید؟ این میکروکتاب به شما می‌گوید که نه تنها پول چرک کف دست نیست، بلکه وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و آرزوهایمان است. در این میکروکتاب می‌خوانیم که چطور به پول برسیم و چطور به ثروت خودمان بیفزاییم. این میکروکتاب بهترین راهنمای شما در راه ثروتمند شدن است. کتابی که الهام‌بخش افراد ثروتمند دنیا از جمله رابرت کیوساکی هم بوده است. در ثروتمندترین مرد بابل تمام قوانینی که برای ثروتمند شدن و خداحافظی با بی‌پولی نیاز است، گردآوری شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
" هر کس در طول تمام عمر کار خود مقدار زیادی پول به دست می‌‌آورد. اگر فردی یک دهم یا مقدار بیشتری از پولی را که در طی سال‌ها کسب می‌‌کند کنار بگذارد، او به سرمایه قابل توجهی دسترسی خواهد یافت و می‌‌تواند شروع به اندوختن ثروت کند. هزینه‌‌ها همراه با درآمد شخصی گسترش می‌‌یابند. هر چقدر فرد درآمد بیشتری کسب کند، به نظر می‌‌رسد که بیشتر باید هزینه صرف شیوه زندگی کند که به آن عادت کرده است. این روش همچنین می‌‌تواند به نفع فردی که در تلاش برای جمع‌‌آوری ثروت است مورد استفاده قرار گیرد. اگر خودتان را با این شرایط وفق دهید که فقط با ۹۰% از درآمدی که کسب کرده‌‌اید زندگی کنید، به زودی دیگر احساس نخواهید کرد که با اجرای برنامه منظم صرفه‌جویی چیزی را از دست می‌‌دهید."

فهرست مطالب

میکر وکتاب چیست؟

درباره کتاب

درباره نویسنده

مقدمه

فصل اول

مردی که طالب طلا بود

فصل دوم

ثروتمندترین مرد بابل

زمان مطالعه

اصول اساسی کسب ثروت

فصل سوم

۷ راه حل برای ثروتمند شدن

کیف پولتان را پر کنید

هزینه هایتان را کنترل کنید

پولتان را تکثیر کنید

از سرمایه تان در برابر خطرات

احتمالی محافظت کنید

در زمینه مسکن سرمایه گذاری کنید

و خانه ای از خود داشته باشید

برای تأمین درآمد آینده تان تدبیری بیندیشید

توانای خود را برای کسب درآمد افزایش دهید

فصل چهارم

راه جذب خوش شانسی

فصل پنجم

پنج قانون طلایی

فصل ششم

وام دهنده طلای بابل

فصل هفتم

دیوارهای بابل

فصل هشتم

تاجر شتر بابل

فصل نهم

لوحهای گلی

مرد خوش شانس به بابل راه می یابد

پیشنهاد میکروکتاب بعدی

 ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon)

نوشته جورج بلاسون یکی از کتاب های تاریخ در زمینه موفقیت است که اولین بار در سال 1926 به صورت یک سری جزوه با موضوع مدیریت مالی منتشر شد، این جزوه ها در سال 1927 تحت عنوان کتاب “ثروتمندترین مرد بابل” جمع آوری شد

 

خلاصه کتاب به این صورت می باشد:  با زندگی مرد ثروتمندی شروع می شود که مردم سرزمین  او را ثروتمند ترین مرد بابل می دانند، روزی پادشاه بابل از این شخص دعوت می کند به قصرش برود و به دلیل شرایط بد اقتصادی بابل و شرایط نامناسب زندگی مردم  از او می خواهد راه های ثروتمند شدن را به مردم شهر آموزش دهید.

ثروتمندترین مرد بابل در قالب چند داستان آموزنده که بیشتر به افسانه های ساده شبیه اند که  مهم ترین اصول مالی و تکنیک های برجسته برای ثروتمند شدن را بیان می کند همچنین علل مشکلات مالی بررسی می شود و راهکارهایی برای حل آن پیشنهاد می شود...

هدف واقعی در کتاب ثروتمندترین مرد بابل، ایجاد بینشی است تا علاقمندان به موفقیت مالی بتوانند به کمک آن ثروتمند شوند، و از ثروت خود نگهداری کنند.

داستان در مورد  دو مرد به نام های بن سیر و کوبی می خواهند راز ثروتمند شدن را کشف کنن بنابراین  به سراغ مردی به نام آرکاد که به عنوان ثروتمندترین مرد بابل شناخته شده بود می روند و از او می خواهند تا راز ثروتش را با آن ها در میان بگذارد... کتاب با بیان 7 اصل ساده پول آرکاد، 5 قانون طلا می باشد که آرکاد  با شرکت در کارگاهی که مردم بابل تشکیل داده بودن شیوه های کسب درآمد را آموزش می دهد

 

 

the richest man in Badylon

 

از جمله اصل های ساده آرکاد که شامل راه های کسب ثروت و ثروتمند ترین مرد بابل- مرحله درمان جیب خالی: برای موفقیت باید برنامه پس انداز داشته باشیم و هزینه ها را کنترل و از هزینه های غیرضروری پرهیز کرد- کار ملک به عنوان یک سرمایه گذاری موفق که در اینجا به ما می گوید بهترین سرمایه گذاری خرید ملک است- آینده نگری که می گوید بیمه اعضای خانواده و خود را جدی بگیریم - سرمایه  گذاری بر روی خود که به معنای احترام گذاشتن به شخصیت خود می باشد- مراقب حقه باز ها باشید که به ما یادآوری  می کند که  نباید سراغ افراد حقه باز برویم و روی کارهایی که هیچ اطلاعی نداریم سرمایه گذاری کنیم و باید  از سرمایه های خود محافظت کنیم ... 

به قلم: نفیسه علیزاده

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
سیدعلیرضا

❤❤❤❤❤❤❤

1400-08-28

محمدرضا

کتاب خوبیه اما خلاصش اصلا کاربردی نیست

1400-08-11

محمد ذبیح

اگر تازه شروع به خواندن کتاب تخصصی کردی یکی از بهترین گزینه هاست چون در قالب داستان آموزش میده

1399-03-26

محمد ذبیح

یک داستان زیبا و روان و آموزش سرمایه گذاری صحیح

1399-03-26

احمد قاسمی

بسیار عالی وکاربردی است

1398-10-19

برچسب ها