دانلود کتاب خداشناسی قرآنی کودکان نوشته غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات جمال. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : خداشناسی قرآنی کودکان

نویسنده: غلامرضا حیدری ابهری

ناشر : جمال

تعداد صفحات: 128 صفحه

شابک: 978-964-8654-83-7

تاریخ انتشار: 1387

رده بندی دیوی: 297/1

دسته بندی: علوم قرآن و نهج البلاغه, فقه و اصول ، احکام, کتابهای اخلاق, کتابهای تشیع

علوم قرآن و نهج البلاغه" فقه و اصول ، احکام" کتابهای اخلاق" کتابهای تشیع"

نوع کتاب: PDF

قیمت نسخه الکترونیک: 6000 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

کتاب های دیگری از نویسنده غلامرضا حیدری ابهری

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
چرا نمیشه دانلود کرد؟ من خریدمش چجوری دانلود کنم؟
پشتیبان سایت با سلام برای مطالعه کتابها نیاز است که یکی از نرم افزرهای کتابچین (آی او اس، اندروید، ویندوزی) را نصب کنید اگر کتابها را در کتابخانه خود در نرم افزار مشاهده نمیکنید، ابتدا وارد حساب کاربری خود در نرم افزار شوید، سپس یک بار "کتابخانه من" خود را رفرش کنید، تا کتابها به کتابخانه شما افزوده شوند. برای رفرش، وقتی در حساب کاربری خود در نرم افزار هستید، وارد کتابخانه من شوید، با استفاده از گزینه همگام سازی، کتابخانه شما رفرش شده و کتابهای خریداری شده به کتابخانه شما افزوده خواهند شد.
1400-01-19
واقعا سوالات کتاب دقیقا سوالات مشترک همه کودکان و نوجوانان و حتی ما که بزرگسالیم رو هم شامل میشه و بسیار مفید است. معلوم است کتاب توسط شخص با تجربه ای که با کودکان و نوجوانان زیادی برخورد داشته, نوشته شده است . خدا قوت
1399-11-16
چرا نمیشه کپی کرد الان که خریدم میخوام با مطالب کتاب عکس نوشت و خیلی کلیپ های تصویری و تبلیغی بسازم ولی نمیتونم با اینکه این کتاب رو داشتم
پشتیبان سایت سلام یه دلیل رعایت حقوق مولفین و ناشرین، امکان کپی کتاب وجود ندارد. کتابها فقط از طریق نرم افزارهای کتابچین قابل مطالعه هستند.
1399-04-30
عالی
1399-03-25

برچسب ها