دانلود کتاب زبان تخصصی مددکاری اجتماعی نوشته زهرا قجاوند,کاظم قجاوند,قاسم قجاوند,علیرضا شاهپوری از انتشارات شلاک. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : زبان تخصصی مددکاری اجتماعی

نویسندگان: زهرا قجاوند, کاظم قجاوند, قاسم قجاوند, علیرضا شاهپوری

ناشر : شلاک

تعداد صفحات: 168 صفحه

شابک: 978-600-257-016-1

تاریخ انتشار: 1396

رده بندی دیوی: 64/428

دسته بندی: کتابهای دانشگاهی, زبان انگلیسی, علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی

کتابهای دانشگاهی" زبان انگلیسی" علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 18000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 5100 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
سلام هزینه کتاب پرداخت شد و بعد از دانلود کتاب یافت نشد
پشتیبان سایت سلام. برای مطالعه کتابها نیاز است که یکی از نرم افزرهای کتابچین (آی او اس، اندروید، ویندوزی) را نصب کنید. اگر کتابها را در کتابخانه خود در نرم افزار مشاهده نمیکنید، ابتدا وارد حساب کاربری خود در نرم افزار شوید، سپس یک بار "کتابخانه من" خود را رفرش کنید، تا کتابها به کتابخانه شما افزوده شوند. برای رفرش، وقتی در حساب کاربری خود در نرم افزار هستید، وارد کتابخانه من شوید، با استفاده از گزینه همگام سازی، کتابخانه شما رفرش شده و کتابهای خریداری شده به کتابخانه شما افزوده خواهند شد.
1400-01-16
سلام من نرم افزار کتاب چین رو دانلود کردم و کتاب زبان تخصصی مددکاری رو هزینه اش رو هم پرداخت کردم ولی در کتابخانه موجود نیست
پشتیبان سایت سلام لطفا اطلاعات پرداخت رو به همراه نام کاربری و تاریخ و ساعت خریدتون رو برای پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی کنند.
1399-12-08
من کتاب را خریداری کردم ولی آن را نیافتم
پشتیبان سایت سلام برای مطالعه کتابها نیاز است که یکی از نرم افزرهای کتابچین (آی او اس، اندروید) را نصب کنید اگر کتابها را در کتابخانه خود در نرم افزار مشاهده نمیکنید، ابتدا وارد حساب کاربری خود در نرم افزار شوید، سپس یک بار "کتابخانه من" خود را رفرش کنید، تا کتابها به کتابخانه شما افزوده شوند. برای رفرش، وقتی در حساب کاربری خود در نرم افزار هستید، وارد کتابخانه من شوید، با استفاده از گزینه همگام سازی، کتابخانه شما رفرش شده و کتابهای خریداری شده به کتابخانه شما افزوده خواهند شد.
1399-10-01
چطور میشه دانلود کرد بعد از خرید
پشتیبان سایت سلام باید یکی نرم افزارهای کتابچین رو دانلود کنید، وارد حساب کاربری تون بشید. کتاب در کتابخانه شما موجوده.
1399-05-27
من دانشجو هستم ونیاز دارم به این کتاب
1399-02-23
برای دانشجوهای رشته مددکاری مناسبه
1399-02-23

برچسب ها