×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات ستاره ها

لیست کتابهای منتشر شده توسط ستاره ها را در زیر مشاهده کنید

انتشارات ستاره ها

از جمله انتشارات های استانی موفق دفاع مقدس که در سال 1384 تاسیس شده است انتشارات ستاره ها می باشد. در واقع این نشر وابسته به کنگره شهدای دفاع مقدس است اما در حوزه های دیگر انقلاب و جبهه مقاومت نیز به چاپ کتاب پرداخته است.

این نشر با مدیریت محمد علی چمي گو، در زمینه علوم اجتماعي، ادبيات، كتابهاي كودكان و نوجوانان به نشر کتاب پرداخته است و در نمایشگاه های سراسری و نمایشگاه های استان خراسان همواره حضوری فعال دارد.

انواع کتاب های مربوط به حوزه جنگ تحمیلی و موضوعات حماسه و ایثار در بین کتاب های این نشر دیده می شود که قریب به 407 اثر است. تاریخ شفاهی زنان ایثارگر، ادبیات داستانی و فرماندهان دفاع مقدس زیر مجموعه های حوزه دفاع مقدس را تشکیل می دهد و پرداخت آثار این نشر به حوزه زنان چه به عنوان قهرمان و چه به عنوان همسر و مادر شهدا و غیره قابل توجه است.

از جمله کتاب های این نشر رمان شهربانو خاطرات مادر شهید،  سربدار، علويه نرگس، مروارید شکسته و ما افسانه نبودیم است. کتاب از مشهد تا کاخ صدام این نشر برنده جایزه کتاب پاسداران اهل قلم شده است. همچنین علویه نرگس در جشنواره کتاب ایثار و شهادت حائز رتبه گردیده است.

نشر ستاره ها امروز علاوه بر گسترش حضور خود در نمایشگاه ها در راستای دسترسی بهتر و آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به نشر در هر دو حوزه کتاب های الکترونيک و چاپی نموده است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/41