×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
شکوفایی

دانلود کتاب شکوفایی

شکوفایی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : شکوفایی

نویسنده : کنت اوپل

ناشر : صاد

مترجم : نیوشا ایمانی

تعداد صفحات : 300 صفحه

شابک : 978-622-7459-15-9

تاریخ انتشار : 1399

دسته بندی : رمان های خارجی, داستان های آموزنده

نوع کتاب : Epub

قیمت پشت جلد : 70000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 20000 تومان


معرفی کتاب

"شکوفایی" / کتاب اول براندازی
کتاب فوق با عنوان اصلی (Bloom (The Overthrow)) اثری از نویسنده کانادایی کنت اوپل (Kenneth Oppel) می باشد که توسط نیوشا ایمانی به فارسی ترجمه و نشر صاد نیز آن را منتشر کرده است.
کنت اوپل متولد 1967 در کاناداست.  او را بیشتر به عنوان نویسنده نوجوانان می شناسند و آن هم شاید به دلیل نگارش کتاب سه جلدی شکوفایی است. شکوفایی نام کتابی است سه جلدی که جلد اول آن با نام براندازی منتشر شده است.
شکوفایی داستان سه نوجوان به نام های آنیا، ست و پترا را در عصری آخرالزمانی روایت می کند که هر کدام ویژگی و قدرت خاصی دارند. یکی به آب حساسیت دارد، یکی انواع آلرژی ها را به همراه دارد و دیگری بسیار لاغر اندام.
در روزی باران بسیار عجیبی در شهر می بارد. این بارش سبب رویش گیاه سیاهی در مزارع می شود که همه چیز را می بلعد. این گیاهان کم کم شهر را دربرگرفته و فضای آخرالزمانی را رقم می زنند. ولی یک راه نجات وجود دارد، آن هم همین سه نوجوان هستند. این گیاه عجیب گویی با این سه نوجوان کاری ندارد و نمی تواند آنها را نابود کند.
همین باعث می شود تا این سه نوجوان که پیش از این نمی توانستند کارهایشان را نیز خودشان انجام دهند، تنها راه نجات شهر باشند.
داستان این کتاب سرشار از تعلیق و هیجان است و نویسنده به خوبی توانسته ذهن مخاطبش را با حوادث و اتفاقات گوناگون همراه سازد. پیشنهاد می کنیم مطالعه این کتاب را از دست ندهید.
در بخشی از کتاب می خوانیم:
" ضربۀ محکم دیگری به گیاه زد. از صبح بزر گتر شده بود. از انتهایش همان ساقۀ پهنی بیرون زده بود که همه جاپخش شده بود. توی سطل زباله و روی دیوار خانه اشان ریشه دوانده بود. شن کش را بالای سرش برد و دندان ههایش را با تمام قدرتش پایین آورد. فلز، گوشت گیاه را سوراخ کرد. بیرونش آورد و ضربه زد، بارها و بارها. مادۀ چسبناک و متعفن روی تمام پالتوَش پاشید و دود کرد و کتش را سوزاند و سوراخ کرد. مایعی بدونِ اینکه آسیبی به او بزند، روی سروصورتش پاشید و او فقط پا کش کرد. گیاه لرزید و شکاف های خیسی تویش به وجود آمد.
وقتی کار آنیا تمام شد، آن موجود شبیه یک کدوحلوایی خیلی بزرگ و بنفش لهیده شده بود..."

فهرست مطالب

این کتاب شامل 20 فصل است.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها