×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
فروشنده ی نخبه

دانلود کتاب فروشنده ی نخبه

فروشنده ی نخبه
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : فروشنده ی نخبه

نویسنده : وینی آری

ناشر : نسل نو اندیش

مترجمان : مهین خالصی, محمدابراهیم گوهریان

تعداد صفحات : 196 صفحه

شابک : 978-964-236-246-9

تاریخ انتشار : 1388

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی, تبلیغات، بازاریابی و فروش, کتابهای اقتصادی, تجارت و بازرگانی

نوع کتاب : PDF

قیمت پشت جلد : 26900 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 15900 تومان


معرفی کتاب

"فروشنده ی نخبه" / مجموعه کتاب های تجرات جهانی 21
کتاب حاضر با عنوان اصلی (How to Become A Superstar Sales Proiessional) اثری از وینی آری  (winnie Ary) می باشد که با ترجمه ای از محمد ابراهیم گوهریان، مهین خالصی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
متخصص فروش نخبه کیست؟ چه چیزی باعث می شود آن شخص درمیان سایر متخصصان در فروش چشمگیر باشد؟ متخصصان فروش نخبه، همواره در یک سوم فوقانی صاحبان درآمد در هر تیم فروشی قرار دارند. ممکن است موفقیت، نیروی محرکه ی آن ها باشد. بنابراین کارنامه ی واقعی آن ها مقدار در آمدشان است. اگر متخصص فروش نخبه، امروز تجهیزات بازرگانی، مواد شیمیایی صنعتی، مبلمان دفتری، خدمات تهیه غذا، کاربرد نرم افزار، چاپ بازرگانی، بیمه ی بازرگانی یا هر یک از صدها محصولات و خدمات به فروش رفته ی صنعتی را بفروشد، همواره بیشتر از دوسوم تیم فروش در شرکت خود درآمد خواهد داشت. چرا این قدر بر مقدار درآمد آن ها تاکید می شود؟ در سازمان های فروشنده، «فروش» کانون است، و وقتی فروشندگان خوب بفروشند، خوب پول درمی آورند. وقتی که خوب نفروشند، همه در سازمان به طور منفی تحت تاثیر قرار می گیرند.
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه ی مهم اهمیت دارد. اول، اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تامین می کنند. از این منظر با توجه به «مزیت های نسبی» مختلفی که در کشورها وجود دارد تقسیم کار بین المللی بهترین راه برای دسترسی به رفاه و رشد اقتصادی بیشتر است. دوم و مهم تر آن که، اقتصادها از طریق تجارت کالا و خدمات، با فن آوری های نوین آشنا می شوند. ازاین منظر تجارت جهانی شاه راه یادگیری است. در واقع اقتصادها با روی آوردن به تجارت، سیاست بازتری را دنبال می کنند که اجازه ی تبادل اطلاعات و انتقال و جذب دانش علمی و فنی موجود در پیشروترین مرزهای جهان را به آن ها می دهد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"بعضی افراد معتقدند که عصر جمعه، خسارت «کامل» است؛ چون تصمیم گیرندگان و صاحبان تجارت زود دست از کار می کشند. من موافق نیستم. به عقیده من؛ جمعه ها می تواند بسیار سودبخش باشد. در حالی که قبول می کنم ممکن است تعداد تصمیم گیرندگان در این زمان، کمتر در دسترس باشند، اما افرادی که به آن ها دسترسی پیدا میکنید؛ اغلب مهربان، آرام، و منتظر تعطیلات آخر هفته هستند. زمان بندی امور برای هفته ی بعد، چندین سال نوری دور به نظر می رسد. از ارزش انجام تلفن های سرد در عصر جمعه نکاهید. نکته آخر در خصوص آمادگی: زمانی که در بهترین حالت و در بالاترین سطح انرژی قرار دارید زمینه یابی کنید، نه زمانی که کم حوصله هستید."

فهرست مطالب

پیشگفتار مجموعه
مقدمه
فصل 1: آیا انچه را لازم است دارید؟
فصل 2: زمینه یابی و توسعه ی تجارت جدید
فصل 3: آمادگی و ذهنیت
فصل 4: مهارت های زمینه ای
فصل 5: برقراری تماس و جلب توجه
فصل 6: تقاضای معامله کنید
فصل 7: عنوان کردن ایرادها و مقاومت
فصل 8: برنامه ی تماس
فصل 9: شنیدن و طرح سؤال های جدید
فصل 10: تمرین برای مهارت
 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها