×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
قورباغه را قورت بده !

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده !

قورباغه را قورت بده !
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
افتخارات
نقد و بررسی

نام کتاب : قورباغه را قورت بده !

نویسنده : برایان تریسی

ناشر : سعید نوین

مترجم : فاطمه سلیمانی

تعداد صفحات : 192 صفحه

شابک : 978-964-96093-8-6

تاریخ انتشار : 1387

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 30000 تومان


معرفی کتاب

" قورباغه ات را قورت بده "/ 21روش عالی برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بیشتر در کمترین زمان
 کتاب حاضر با عنوان اصلی (Eat that frog) موفق ترین و برجسته ترین اثر نویسنده مشهور کانادایی ، برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از فاطمه سلیمانی توسط انتشارات سعید نوین منتشر شده است.
 این کتاب که گلچینی از ایده ها و روش های حوزه بهره وری شخصی و مدیریت زمان از اشخاص صاحب نظر می باشد که با ارائه راهکارهای مختلف غلبه بر تعلل، تکنیک های عملی برای پیشرفت را ارائه می دهد. در طول این کتاب، برایان تریسی تلاش می کند تا عادت هایی که تحول ایجاد می کنند را در خوانندگان ایجاد نماید. بر اساس گفته او، زندگی ما جمعی از عادت های ماست. شروع کردن و به اتمام رساندن کار، یکی از عادت هاییست که در این کتاب درباره آن صحبت می شود. بیشتر مردم شکست می خورند چون خود را لایق موفقیت نمی دانند. دلیل این امر این است که آن ها کارهایشان را کامل نمی کنند و آن ها را نیمه کاره رها می نمایند. برایان تریسی با این تکنیک های ساده به خوانندگان می آموزد که کاری که در دست دارند را کامل کنند و برایشان مهم نباشند که آن کار چقدر سخت و چالش برانگیز به نظر می آید.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"قانون تشخیص ضرورت می گوید: «هیچگاه وقت کافی برای انجام همه کارها وجود ندارد اما همیشه برای انجام مهمترین کارها وقت کافی است.» به زبان دیگر شما نمی توانید تمام قورباغه ها و بچه قورباغه های داخل برکه را بخورید اما بزرگترین و زشت ترین آنها را می توانید بخورید و این کار حداقل در حال حاضر کافی است."
 

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

پرفروش ترین کتاب سال در آمریکا و اروپا

 قورباغه ات را قورت بده

کتاب قورباغه ات را قورت بده  به ما کمک می کند که از تنبلی جلوگیری کنیم و  در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهیم...

برایان تریسی بهترین ایده ها و بینش های مدیریت زمان را در 21 مرحله ی عملی می باشد درواقع  قدرتمند ترین اصولی است که در زمینه کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می توان در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه مورد استفاده قرار و روش ها، تکنیک ها را ارائه می دهد که کاربردی، اثبات شده و سریع العمل هستند. هر فصل این کتاب  شامل تمرینات خاصی است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید تا توصیه های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن ها را مشاهده کنید همچنین به شما نشان می دهد چطور در حرفه تان سریع تر پیش بروید.

در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می توان آن ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع تر دست پیدا کنید

 هر ایده ای که در این کتاب بیان می شود بر بالا بردن سطح عملکرد و بازده کاری شما اثر می گذارد به افزایش ارزش و اعتبار شما در هر کاری که می کنیدکمک می کند. شما می توانید بسیاری از این ایده ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید

در زندگی هر کس قورباغه ای وجود دارد که بزرگترین و باارزش ترین کاری است که باید انجام دهد. کاری که اگر فکری به حالش نکنیم به احتمال زیاد انجام نخواهد شد.

برای ایجاد عادت توجه و تمرکز بر روی مهم ترین کار ها نیازمند سه ویژگی تصمیم گیری،انضباط،اراده می باشد.  

 

قورباغه ات را قورت بده

 

از مهم ترین مفاهیم ذکر شده در کتاب:

قدرت نوشتن:برایان تریسی آوردن کارها بر روی کاغذو قدرت این کار در برنامه ریزی و هدف گذاری را بیان می کند. در این کتاب درباره تکنیک های مختلفی صحبت شده است،  اما تاکید اصلی روی نوشتن است.

قورباغه ات را قورت بده :روزتان را با انجام دادن کاری شروع کنید که به هیچ عنوان دوست ندارید و در انجام آن تعلل می کنید. با این کار، روزتان راحت تر خواهد بود چرا که از لیست کارهایتان  بدترین کار را را حذف کرده اید..

« هر روز صبح یک قورباغه زنده را قورت دهید، با این کار هیچ اتفاق بدتری برایتان در طول روز نخواه افتاد»

انتخاب درست:برایان تریسی درباره اهمیت انتخاب صحیح صحبت می کند. راهکار هایی که او ارائه می دهد  به خواننده کمک  می کند درباره کارهایی که نیاز به توجه دارند و کارهایی که نیاز به توجه ندارند، عاقلانه تصمیم بگیرد.می توان با انتخاب آگاهانه چشم پوشی از کارهای بدون اهمیت، ناخودآگاه به کارهای مهم اولویت داد

عادت هایی که زندگی تان را تغییر می دهند:در طول این کتاب، برایان تریسی تلاش می کند تا عادت هایی که تحول ایجاد می کنند را در خوانندگان ایجاد کند. در واقع زندگی ما مجموعه ای  از عادت های ماست. عادت شروع کردن و به اتمام رساندن کار، که در این کتاب درباره آن صحبت می شود. دلیل اینکه این بیشتر مردم شکست می خورند است که آن ها کارهایشان را کامل نمی کنند و آن ها را نیمه کاره رها می نمایند. برایان تریسی تکنیک های ساده به خوانندگان می آموزد که کاری که در دست دارند را کامل کنند و برایشاناهمیتی نداشته باشد که آن کار چقدر سخت و چالش برانگیز به نظر می آید.

زمان بندی کارها:هدف اصلی مدیریت زمان، ایجاد زمان لازم برای بهتر زندگی کردن و بودن با افراد ارزشمند است. زمان اضافه به ما اجازه می دهد که زندگی لذت بخشی داشته باشیم. اما این مورد زمانی ممکن است که مسئولیت های کاری مان را به خوبی به انجام برسانیم. استفاده ازاین راهکار ها ساده بوده و برای ایجاد تعادل بین زندگی کاری و شخصی بسیار مفید هستند

به قلم:نفیسه علیزاده

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

ویدئوهای مرتبط با کتاب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
سیدعلیرضا

اگر می‌خواهید در هرکاری که طالب آن هستید به بهره وری بیشتری در مدت زمان کم برسید این کتاب اصولی را مطرح می‌کند که شما را به‌ اهدافتان میرساند، آیا از خود تا به حال سوال کرده اید که تریسی چرا قورباغه را آورده؟ چون بسیار بدصدا،بدقواره و چندش آوره و اینکه ممکن است کاری را که شما می‌خواهید درآن به نتیجه مطلوب برسید حکم قورباغه را داشته باشد پس نترسید و با مطالعه این کتاب به اهدافتان دست پیدا کنید ، البته انتخاب با شما خواهد بود

1400-09-16

محمدرضا

در این کتاب چند راهکار کاربردی جهت مدیریت بهتر زمان و سازمان دهی افکار است. در این کتاب نقش افکار ما را در موفقیت برسی میکند. این کتاب را به افرادی که میخواهند در شغلشان موفق شوند و بتوانند بین زندگی شخصی و کارشان فرق قائل بشن توصیه میکنم.

1400-07-04

حسین زنگویی

صفحات کتاب بخوبی باز نمی شود ومشکل دارد

پشتیبان سایت

سلام مشکلتون رو با پشتیبانی مطرح کنید تا بررسی کنند

1399-12-14

برچسب ها