×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
پیامبر بی معجزه

دانلود کتاب پیامبر بی معجزه

پیامبر بی معجزه
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : پیامبر بی معجزه

نویسنده : محمدعلی رکنی

ناشر : صاد

تعداد صفحات : 168 صفحه

شابک : 978-622-7459-32-6

تاریخ انتشار : 1399

رده بندی دیوی : 8فا3/62

دسته بندی : رمان های ایرانی, داستان های آموزنده

نوع کتاب : Epub

قیمت پشت جلد : 40000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 20000 تومان


معرفی کتاب

"پیامبر بی معجزه"
این کتاب اثری از محمدعلی رکنی می باشد و توسط انتشارات صاد منتشر شده است.
وحید روحانی مبلغی است که برای برگزاری مراسم روضه همراه همسرش راهی یکی از روستاها شده و در مسیر گرفتار اشرار می‌شود. اکنون آسا سردسته اشرار که پسرش حاتم به جرم قاچاق اعدام شده، درصدد انتقام است. وحید اما تنها گرفتار در حبس آسا نیست، او در نفس خودش هم محبوس است. روایت پیامبر بی‌معجزه به قلم محمدعلی‌ رکنی روایت تمایلات، تردیدها و لغزش‌های درونی آدمی‌ست. نزاع دائمی که پیروزی در آن نیازمند مجاهدتی مداوم و خالصانه‌ست. سلوکی که در کنج حجره‌ها میسر نمی‌شود بلکه سفری می‌طلبد برای رهایی از کالبد گرفتارمانده در منیات به سوی روشنایی‌های قلب و روح آدمی.
روایت پیامبر بی‌معجزه با نثری روان، زبانی قصه‌گو و با جملات کوتاه و آکنده به تعابیر و توصیفاتی بدیع، مخاطب را با خود همراه می‌سازد.
در بخشی از کتاب می خوانیم:
" زن آسا بیتاب در را باز میکند. روی پلّه آخر سر میخورد و بهصورت نقش زمینِ یخبسته میشود. سیّد حمید میبیند که از بینی زن خون بیرون زد. لعیا در خاطر سید زنده میشود، دلش به حال خودش میسوزد. بعدازظهری را تصور میکند که خودش مرده و لعیا بالای تابوت بیامان گریه میکند. یاد لعیا باعث میشود دلش برای هیچکدام نسوزد. حتّی چیزی ته دل قلقلکش میدهد که بهتر، هرچه سرشان بیاید حقشان است.اولینباری است که از مرگومیر و گریهٔ پدر و مادری دلرنجور نیست. به خودش شک میکند. میخواهد یقهٔ خودش را بگیرد و این لذّت تاریک را تبدیل به یک آگاهی کند و منشأش را پیدا کند که توانش را ندارد. خودش را رها میکند تا لذّتی ناشناخته را تجربه کند؛ بعد فکر میکند انتقامها لذّت دارند. سلسلهٔ نامنظمی از انتقام و گذشت میخواهد ذهنش را به چالش بکشد که با نگاهکردن به زن همهچیز را قطع میکند و خودش را میسپارد دست هر چیز که پیش آید..

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها