×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
دروغگویی روی مبل

دانلود کتاب دروغگویی روی مبل

دروغگویی روی مبل
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : دروغگویی روی مبل

نویسنده : اروین یالوم

ناشر : صبح صادق

مترجم : حسین کاظمی یزدی

تعداد صفحات : 545 صفحه

شابک : 978-600-7221-16-7

تاریخ انتشار : 1394

رده بندی دیوی : 54/813

دسته بندی : رمان های خارجی, داستان های کوتاه

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 22700 تومان


معرفی کتاب

"دروغگویی روی مبل"

اثر حاضر  با عنوان اصلی (Lying on the Couch) رمانی زیبا و جذاب از نویسنده معروف آمریکایی اروین دی یالوم (Irvin D. Yalom) است که با ترجمه  آقای حسین کاظمی یزدی توسط انتشارات صبح صادق منتشر شده است.
رمان دروغ گویی روی مبل داستان روانشناسی به نام ارنست است که قصد دارد با صداقت با بیمارانی که به مطب وی مراجعه میکنند رفتار کند، اما روزی با مراجعه کننده ای روبرو می شود که نه برای درمان بلکه برای فریب ارنست به مطب او رفته است. بنابراین مدت ها روی مبل روانکاوی خود می نشیند و مشغول دروغ گفتن می شود، اما…
دکتر یالوم در کتاب "من چگونه اروین یالوم شدم" درباره انگیزه نگارش این کتاب و نحوه انتخاب شخصیت ها و سایر موارد این گونه توضیح می دهد:
من همیشه مدافع صداقت درمانگر هستم، ولی در رمان دروغ گویی روی مبل تصمیم گرفتم چالش های زیادی را در مسیر ارنست قرار بدهم. ارنست، به دلایلی که در داستان بیان می شود، تصمیم دارد این ایده را که کاملا باصداقت با بیمار رفتار کند را امتحان کند. اما متاسفانه بیماری که وارد مطب می شود، خانم وکیلی است که دقیقا نیتی پنهان دارد. ارنست از قصد این وکیل بی خبر است و نمی داند که او به قصد انتقام وارد مطب شده است. این وکیل فکر می کند ارنست در حین درمان، همسر یکی از موکلانش را متقاعد کرده که زن خود را طلاق بدهد و حالا برای تلافی این موضوع، قصد دارد ارنست را اغوا و زندگی اش را ویران کند.
دکتر یالوم در ادامه این گونه بیان می دارد که "من از اینکه این کتاب به فیلم تبدیل شود اندکی هراس دارم. دلهره من به این دلیل است که می ترسم پیام های جدی داستان نادیده گرفته شود و بیش از حد به بخش های جنسی داستان پرداخته شود. در حقیقت از نوشتن این میزان صحنه شهوانی کمی خجالت زده هستم.

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها