×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
مدیریت منابع انسانی الکترونیک

دانلود کتاب مدیریت منابع انسانی الکترونیک

مدیریت منابع انسانی الکترونیک
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : مدیریت منابع انسانی الکترونیک

نویسندگان : منصور نجفی, قادر پورقلی

ناشر : رهام اندیشه

تعداد صفحات : 354 صفحه

شابک : 978-600-8749-23-3

تاریخ انتشار : 1396

رده بندی دیویی : 658/300285468

دسته بندی : اقتصاد و مدیریت, فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک

نوع کتاب : PDF

قیمت پشت جلد : 70000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 25000 تومان


معرفی کتاب

"مدیریت منابع انسانی الکترونیک"

کتاب حاضر اثری از منصور نجفی و قادر پورقلی می باشد که توسط انتشارات رهام اندیشه منتشر شده است.

در محیط رقابتی امروزی، سازمانها و ارگانها جهت بقا، ناگزیر از ارتقاء بهره وری، کارایی و اثر بخشی خود از طریق بکارگیری فناوری اطلاعات در سازمانهای خود هستند. یکی از بخش های اصلی سازمان که نقش اساسی در موفقیت سازمان دارد، واحد مدیریت منابع انسانی سازمان است و منبع راستین سازمانها همان منابع انسانی سازمان می باشد. منابع انسانی به عنوان مزیت رقابتی نهایی در اقتصاد امروز شناخته شده است و نیاز به توجه و پشتیبانی فرایندی دارد. این کتاب در ارتباط با مدیریت منابع انسانی الکترونیک حائز تلاش بی وقفه می باشد. فصل اول در ارتباط با مدیریت منابع انسانی، فصل دوم فن آوری اطلاعات، فصل سوم مدیریت منابع انسانی الکترونیک، فصل چهارم در مورد اصلی ترین مولفه های مدیریت منابع انسانی الکترونیک، فصل پنجم مدیریت الکترونیک منابع انسانی، فصل ششم در ارتباط با مدیریت منابع انسانی در ایران و فصل هفتم در ارائه راهکارها و پیشنهادات مدیریت مطلوب منابع انسانی الکترونیک حائز اهمیت می باشد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :

"برای درک چگونگی تأثیر مدیریت منابع انسانی بر کار متخصصین منابع انسانی و مدیران ستادی ضروری است نگاهی به روش های گوناگون استفاده شده در سازمان ها می اندازیم سه نوع اصلی از مدیریت منابع انسانی الکترونیکی وجود دارد این انواع مدیریت منابع انسانی الکترونیکی بسیار زیاد به اقدامات مدیریت منابع انسانی که در سازمان ها توسعه یافته اند وابسته هستند. اغلب پیشرفت در شیوه های مدیریت منابع انسانی از طریق فن آوری حمایت شده است. مدیریت منابع انسانی الکترونیکی تنها یک مرحله از توسعه مدیریت منابع انسانی نیست بلکه یک رویکرد جدید برای هدایت مدیریت منابع انسانی است. رایت و دیر در سال 2000 برای هدایت مدیریت منابع انسانی سه روش را موردبحث قرار داده اند: مدیریت منابع انسانی تعاملی، مدیریت منابع انسانی سنتی و مدیریت منابع انسانی تحول آفرین این تعریف توسط باندروک و روئل در سال 2006 و لپاک و اسنل در سال 1998 تأیید شده است. آن ها هم چنین تفکیک مشابهی انجام داده اند، یعنی مدیریت منابع انسانی عملیاتی و مدیریت منابع انسانی واکنشی و مدیریت منابع انسانی تحول آفرین. استرومیر در سال 2007 انواع مختلف مدیریت منابع انسانی الکترونیکی را تعریف نموده و به همان دستاوردهای آنان میرسد. این دستاوردها شامل دستاوردهای عملیاتی، واکنشی و تحول آفرین هستند. رایت و دیر در سال 2002 ، بپاک و اسنل در سال 1998 و استرومیر در سال 2007 بر این دیدگاه اتفاق نظر دارند. لنینگ- هال و موریتز در سال 2003 توسعه مدیریت منابع انسانی الکترونیکی را کمی متفاوت تر از سایر نویسندگان تشریح کرده اند. آن ها مدیریت منابع انسانی الکترونیکی را با سه موج اصلی در سازمان ها گسترش دادند. ساده ترین شکل مدیریت منابع انسانی الکترونیکی همه چیز در رابطه با انتشار اطلاعات می باشد. سطح بالاتر بعدی مدیریت منابع انسانی الکترونیکی شامل تراکنش های اتوماسیون، و پیچیده ترین سطح مدیریت منابع انسانی الکترونیکی مربوط به تحول چگونگی اقدامات مدیریت منابع انسانی سازمان ها می باشد."

فهرست مطالب

فصل 1. مدیریت منابع انسانی

فصل 2. فناوری اطلاعات

فصل 3. مدیریت منابع انسانی الکترونیک

فصل 4. اصلی ترین مولفه های مدیریت منابع انسانی الکترونیک

فصل 5. مدیریت انسانی منابع الکترونیک

فصل 6. مدیریت منابع انسانی در ایران

فصل 7. راهکارها و پیشنهادات مدیریت مطلوب منابع انسانی الکترونیک

فهرست منابع

فهرست اشکال

فهرست جداول

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات رهام اندیشه

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
شهاب کنعانی

خیلی خوبه این کتاب. ممنون

1399-11-30

Hossienbamdad

من خرید کردم ولی دانلود امکان پذیر نیست برام

پشتیبان سایت

با سلام برای مطالعه کتابها نیاز است که یکی از نرم افزرهای کتابچین (آی او اس، اندروید، ویندوزی) را نصب کنید اگر کتابها را در کتابخانه خود در نرم افزار مشاهده نمیکنید، ابتدا وارد حساب کاربری خود در نرم افزار شوید، سپس یک بار "کتابخانه من" خود را رفرش کنید، تا کتابها به کتابخانه شما افزوده شوند. برای رفرش، وقتی در حساب کاربری خود در نرم افزار هستید، وارد کتابخانه من شوید، با استفاده از گزینه همگام سازی، کتابخانه شما رفرش شده و کتابهای خریداری شده به کتابخانه شما افزوده خواهند شد.

1399-11-30

برچسب ها