×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
روزهای برمه

دانلود کتاب روزهای برمه

روزهای برمه
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : روزهای برمه

نویسنده : جورج اورول

ناشر : ماهابه

مترجم : آوینا ترنم

تعداد صفحات : 400 صفحه

شابک : 978-600-5205-51-0

تاریخ انتشار : 1398

رده بندی دیویی : 3533/894

دسته بندی : رمان های خارجی

نوع کتاب : Epub

قیمت پشت جلد : 60000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 17100 تومان


معرفی کتاب

"روزهای برمه"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Burmese days) اثری از جورج اورول (George Orwell) می باشد که با ترجمه ای از آوینا ترنم توسط انتشارات ماهابه منتشر شده است.
جورج اورول نویسنده انگلیسی کتاب پر مخاطب و مشهور «قلعه حیوانات» می باشد. کتاب حاضر درسال 1934 توسط هارپر و برادران منتشر شد. داستان در مورد یک شهر خیالی در شمال برمه است که در آن هفت مرد سفید پوست بر چندین هندی و چینی و 4000 برمه ای حکومت می کنند.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" تنها به این قسمت توجه کنید: پیشنهاد شده به دلیل اینکه این باشگاه هنوز هیچ انسان شرقی را عضو آنجا نکرده است و چون در روزهای گذشته چنین رواج پیدا کرده که مأموران اداری و دولتی چه اروپائیان و چه از ساکنان بومی در اکثر باشگاههای اروپائی به عضویت در میآیند، لازم است که این وضعیت را در کییااوکتادا هم به اجرا درآوریم. این موضوع جز دستور کار عمومی مجمع در آینده قرار میگیرد و آنرا مورد بحث و دادن نظرات اعضا مورد بررسی قرار میدهیم. بعلاوه امکان دارد که یادآوری هم شود.. خیلی خوب.دیگر کافی است و احتیاج نیست ادامه آن خوانده شود. این مرد یک اطلاعیه راهم قادرنیست بدون آرایه ادبی بنویسد. بنابراین اومیخواهد عقیده ما در مورد اینکه همه قانونها و مقرراتهای خودمان را زیر پا بگذاریم و یک بچه سیاه پوست را به عضویت باشگاه درآوریم جویا شود. بعنوان مثال آقای دکتر وراسومی عزیز که من به او پزشک خیلی کثیف میگویم. این موضوع خودش یکنوع تهدید به حساب میآید، این گونه نیست؟ خندهداراست! آدمهای سیاه برزنگی شکم گُنده ه کوچک همرا با تودوریک میز برنچ بنشینند و درحالی که سیر زیاد مصرف کردهاند در صورت تو نفس رها کنند، خداوندا باید دنبال چارهای باشیم! باید با هم اتحاد داشته باشیم و بدون معطلی دوباره این پیشنهاد یک کاری انجام دهیم. عقیده شما چیست وست فیلد؟ فلوری؟"

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
محمدرضا

کتاب خوبیه و درباره نکوهش استعمار گری و نژاد پرستی است و به نظر من هدف نویسنده از نوشتن این کتاب این است که دلیل تسلط غربی ها بر آسیایی ها و آفریقایی ها این است که مردمان این قاره ها خود ضعیف میپندارند و دولت های خوبی ندارند.

1400-09-23

برچسب ها