×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
از قدرت عشق

دانلود کتاب از قدرت عشق

از قدرت عشق
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : از قدرت عشق

نویسنده : کاترین پاندر

ناشر : آوای دانیال

مترجم : دانیال شیرمحمدی

تعداد صفحات : 111 صفحه

شابک : 978-600-8143-17-8

تاریخ انتشار : 1397

رده بندی دیویی : 247/4804

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, کتابهای روانشناسی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 9900 تومان


معرفی کتاب

"از قدرت عشق"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The prospering power of love) اثری از کاترین پاندر (Catherine Ponder) می باشد که با ترجمه ای از دانیال شیرمحمدی، توسط انتشارات آوای دانیال منتشر شده است.
بیشتر متون این کتاب در واقع مقالاتی است که در اوایل دهه ی 1960 به صورت پراکنده منتشر شده بود. که جمع آوری و شکل گرفتن آنها به صورت این کتاب توسط جیمز. ای. دکر صورت گرفته است. این کتاب یکی از پرسر و صداترین کتابهای مولف است. در وحله اول این کتاب به کسانی که در جست و جوی حقیقتند، دوم به کسانی که در روابط انسانی خود مشکل دارند، سوم به کسانی که کتابی ساده و الهام بخش می خواهند، توصیه می شود.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" بعد از خواندن این مطلب که اگر زیر سلطه ی کسی قرار دارید، نشانه آن است که خود را به اسارت درآورده اید و لازم است که ببخشید و رها کنید. شروع به تمرین روزمره رهاسازی کردم. در محیط کارم وضعیت نا به سامان کاری، دوستانه و راحت حل شد. دعای روزانه رهاسازی، عفو و عشق، چنان مرا یاری داد که غیرقابل تصور است."


 

فهرست مطالب

مقدمه: قدرت چندگانه عشق

فصل اول- اعجاز عشق

فصل دوم- جاده کامیابی را باید دوست داشت

فصل سوم- قدرت شفا بخشی معجزه عشق

فصل چهارم- نیروی جاودان عشق

فصل پنجم- مهمترین رمز عشق

فصل ششم- مهمترین رمز عشق

فصل هفتم- عشق الهی چگونه پیروز میدان میشود

 از قدرت عشق :

اثر کاترین پاندر،که شیوه ی تفکر مثبت شناخته می شود و به معجزاتی که تحت تأثیر عشق الهی به وقوع می پیوندند و زندگی را متحول می کنند، اشاره دارد.

عشق الهى، نیرویى سعادت بخش، روشنایى بخش، است، که کتاب قدرت عشق مى تواند زندگى شما را در ابعاد مختلفی، سرشار از کامیابى کند.قدرت عشق  قدرت بزرگی در وجودانسان هاست که قوی و دربرگیرنده تر از هر قدرت دیگری است. این قدرت در واقع، نیرویی را در شما شگفت آور می نماید که به عنوان بزرگترین قدرت وجودی عمل می کند. به گونه ای که وقتی آن را بکارمی گیرید، همه آشفتگی ها ودید منفی ها  را ازبین  می برد. و آنچنان پایدار  است که منفی گرایی و فرد گرایی، قدرت نمود و ظهورنمی یابد.
در واقع، هرموقعیت و اتفاق منفی درزندگی شما ، در مقابل  این قدرت نامحدود و سرشار از زیبایی، امکان ایستادگی ندارد و به راحتی ازبین می رود و کمرنگ می شود که خاصیت این نیرو همچون  ذات وجودی اش، این گونه است که هرچه بیشتر بکارگرفته می شود؛ قدرتمند تر ودارای اصالت می شود

ملموس ترین و فراگیرترین نمود این نیرو ( قدرت عشق) و اوج این قدرت، درارتباط بین انسان و خدایش نمود یابد
این قدرت،  که همان نیروی عشق است که وقتی فوران می کند شکوفه های زیبای آن به پهنایی غیرقابل تصور، زمان ومکان را درمی نوردد و به زندگی با همه سختی هایش، معنا و لطافت انسانی می بخشد

 

 قدرت عشق

 

محتوای این کتاب در اوایل دهه ی شصت نوشته شده است. پاندر آن زمان  به خاطر شغل همسرش در دانشگاه تگزاس،در آپارتمانى در دانشگاه زندگى مى کرد. آن ها تازه با هم ازدواج کرده بودند و روزگارشان واقعاً بر وفق مراد بود. که بعداز مدتی همسرش به طور ناگهانى درگذشت.

 مرگ همسرش باعث شد دیگر عشق برایش باشکوه نبود، بلکه حتى شکسته و ترک خورده نیز به نظر مى رسید.  نوشتن مطالبی توسط کاترین پاندر  در مورد نیروى عشق الهی، دوران روشنى او تلقى مى شد..

پاندر  مابقی آن دوران را با عقاید مربوط به این کتاب زندگى کرد. این عقاید براى او به منزله ى تسلاى خاطر و راهنما بودند.
درواقع ما باید “خودمان” را پیدا کنیم و به آن عشق بورزیم و به  نیرویی دست یابیم که چیزی برای بخشیدن به دیگران داشته باشیم وقتی توانستید انرژی های منفی اطراف خود را ببینید؛  این كار نیازمند  تداوم و تکرار است؛ اگریك روز سراپا عشق باشید و یك روز سراپا خشم، به جواب نمی رسید. هم زمان با تقویت نیروی عشق، خشم را كاهش دهید تا آن قدر كم رنگ شود كه تنها عشق بماند که به لذت و شیرینی در زندگی دست یابید....

به قلم: نفیسه علیزاده

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها