×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب صوتی از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
مرد کت شلوار مشکی

دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

مرد کت شلوار مشکی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
خرید کتاب صوتی
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب صوتی : مرد کت شلوار مشکی

نویسنده : استفان کینگ

ناشر صوتی: استودیو نوار

ناشر: افراز

مترجم : ماندانا قهرمانلو

گوینده : شهاب ایلکا

زمان کل : 01 ساعت و 52 دقیقه

تاریخ انتشار : 1398

دسته بندی : ادبیات جهان, رمان های خارجی, داستان و رمان صوتی

نوع کتاب : صوتی

قیمت نسخه الکترونیک : 39000 تومان


معرفی کتاب

"مرد کت شلوار مشکی"
کتاب فوق با عنوان اصلی (The Man in the Black Suit) اثری از نویسنده مشهور ژانر وحشت استیون کینگ (Stephen King) می باشد که توسط ماندانا قهرمانلو به فارسی ترجمه و با صدای شهاب ایلکا در استودیونوار بصورت صوتی منتشر شده است.
استیون ادوین کینگ متولد 1947 در آمریکاست. او آثار متعددی دارد که همگی با استقبال منتقدان و مردم روبرو شده و همچنان در حال چاپ است، به جز یک کتاب او. کینگ کتابی دارد به نام خشم که داستان پسر نوجوانی است که معلم خود را کشته و دوستانش را به گروگان می گیرد. در سال 1997 اتفاقی به همین صورت در آمریکا رخ می دهد و پلیس کتاب خشم کینگ را در کیف دانش آموز قاتل می بیند. از آن روز کینگ تصمیم می گیرد که این کتاب را از تمامی کتاب فروشی ها جمع کرده و دیگر منتشر نکند.
در مورد استیون کینگ مطلب زیاد می توان نوشت. مثلا می توان به آثاری از او اشاره کرد که براساس آنها فیلم های متعددی ساخته شده است. فیلم رهایی از شاوشنک را احتمالا دیده اید. این فیلم براساس یکی از داستانهای کوتاه کینگ به نام ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک اقتباس شده است. و یا می توان به آثار ژانر وحشت او اشاره کرد که با استقبال زیادی در تمام دنیا روبرو شده و طرفداران وی همیشه منتظر این هستند تا کتاب جدیدی از وی منتشر شود.
مرد کت شلوار مشکی یکی از آثار کینگ در ژانر وحشت است. داستان این کتاب از زبان گری روایت می شود. گری که هم اکنون پیر شده، خاطره یکی از روزهای کودکی اش را روایت می کند که همچنان به یاد داشته و باعث ترس او می شود.
گری وقتی کودک بوده، روزی با مردی روبرو می شود که کت شلوار مشکی برتن داشته و چشمانش قرمز بوده و به او از اتفاقاتی خبر می دهد که از آن بی اطلاع بوده است. مثلا به وی در مورد مرگ مادرش می گوید و یا از نقشه پدرش که تصمیم دارد او را بخورد. گری بسیار وحشت می کند و سعی می کند تا آن روز را فراموش کند، ولی بعد از مدتی می فهمد که آن مرد کت شلوار مشکی شیطان بوده است...
به نظر من همین چند خط برای رساندن این مطلب که چقدر این کتاب جذاب است کافیست. البته بجز خود داستان، از گویندگی جناب ایلکا و موسیقی متن فوق العاده کتاب صوتی هم نباید چشم پوشی کرد.
در کل از شنیدن کتاب صوتی وحشتناک و دلهره آور ((مردی با کت شلوار مشکی)) پشیمان نخواهید شد و شما هم به طرفداران نویسنده کتاب ملحق می شوید.
در بخشی از این کتاب صوتی می شنویم:
" دیگر خیلی پیر شده ام. این ماجرا زمانی برایم اتفاق افتاد که خیلی کوچک بودم. فقط 9 سال داشتم. سال 1914، تابستان. پس از مرگ برادرم دن در مزارع غربی و سه سال قبل از شرکت آمریکا در جنگ اول جهانی.
هرگز اتفاقی که در دوراهی رودخانه برایم افتاد را برای کسی تعریف نکرده و تعریف هم نخواهم کرد. حداقل نه با زبان خودم. تصمیم گرفتم داستانم را در این دفتر بنویسم و آن را کنار میزم بگزارم..."

برای گوش دادن به بخشی از کتاب صوتی، برروی شنیدن نمونه کلیک کنید.

فهرست مطالب
# عنوان زمان
1 مرد کت شلوار مشکی 1 00:01:41
2 مرد کت شلوار مشکی 2 01:49:03
3 مرد کت شلوار مشکی 3 00:01:23
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

خرید کتاب صوتی

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
نرگس

استیون کینگ رو از فیلم it میشناسم. it رو خیلی دوست داشتم. بنظرم همه داستانهای کینگ میتونن جذاب باشن. دوست دارم همه کتاباش رو داشته باشم

1400-02-07

برچسب ها