×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
ماندن در مسیر

دانلود کتاب ماندن در مسیر

ماندن در مسیر
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : ماندن در مسیر

نویسنده : وین دایر

ناشر : شادن پژواک

مترجم : فریبا سبزچمنی

تعداد صفحات : 61 صفحه

تاریخ انتشار : 1391

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, جملات قصار و ناب, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 3500 تومان


معرفی کتاب

"ماندن در مسیر"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Staying on the path) اثری از وین دایر (Wayne Dyer) می باشد که با ترجمه ای از فریبا سبزچمنی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
فرآیند بالندگی انسان دارای چهار مرحله است. در مراحل اولیه زندگی با آغاز فرآیند بالندگی، تاکید اساسی ما مبنی بر قوی بودن از نظر فیزیکی است. دومین مرحله بالندگی حادثه‌جویی نامیده شده است و این زمانی است که نگاه و تمرکز شما فراتر از ظواهر فیزیکی و قدرتتان می‌روند. سومین مرحله را مرحله‌ی سیاستمدار یا مرحله حکمت نامیده شده است. در مرحله حکمت شروع می‌کنید به تعالی بخشیدن به جسم مادی خود و از اینکه بخواهید خود را اثبات کنید فراتر می‌روید و تاکید اساسی را بر زندگی، کسب علم و حکیم و سیاستمدار شدن می‌گذارید و این یعنی برای دیگران کارهای مثبتی انجام می‌دهید تا دنیای بهتری بسازید. چهارمین مرحله بالندگی را مرحله معنویت نامیده شده است و این مرحله‌ای از بالندگی است که  فرد نه تنها از مسائل فیزیکی، نیاز به حادثه‌جویی و حکیم و روشنفکر و سیاستمدار خوب بودن فراتر می‌رود بلکه به یافتن مسیر معنوی و بخش غیبی خود احساس نیاز می‌کند و شروع به شناختن الاهیتی می‌کند که در همه چیز جریان دارد. مسیر این است. بالاترین سطح بالندگی این مرحله است. باید وارد مسیری شد که فراتر از مسائل فیزیکی و فراتر از نیاز به حادثه‌جویی و حتی سیاستمدار بودن رفته و به این آگاهی درونی برسید که موجودی روحانی هستید که تجربه‌ی انسانی موقتی را تجربه می‌کند. مسیر این است و آن را خوهید یافت و وارد آن خواهید شد و چندین و چندین بار بر زمین خواهید افتاد. افرادی در زندگی شما خواهند بود که نه تنها در مسیر شما یا این مسیر نخواهند بود بلکه در حال ورود به مسیر شما نیز نخواهند بود، با برخی از این افراد ازواج خواهید کرد، برخی از آنها اقوام، فرزندان، همکاران و معشوقه‌های شما خواهند بود. همه‌ی اینها در جایی هستند که باید باشند و تا زمان مناسب وارد این مسیر نخواهند شد. اما وارد شدن در این مسیر یک مسئله‌ است و ماندن در مسیر مسئله دیگر.
وین دایر این کتاب را نوشته است تا بر خلاف تلاش دیگران برای خارج کردن شما از مسیر، نه تنها بتوانید مسیر را بیابید بلکه بتوانید در آن باقی بمانید.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"تنها افراد ناامن به امنیت نیاز دارند. افراد ایمن می دانند که چیزی به نام امنیت وجود ندارد. امنیت از درون ناشی می شود. زمانی ایجاد می شود که می دانی هر کاری را می توانی انجام دهی در برابر هر گونه فکر هراس آور، شکیبا و صبور باش.
وقتی آرامش داشته باشی و خود را دوست بداری تقریبا هرگونه خود ویرانگری ناممکن خواهد بود .
تو نمی توانی همیشه برترین یا برنده باشی یا همیشه نشان طلا را به گردن بیاویزی یا همواره افتخار بیآفرینی، اما می توانی همیشه خود را فردی مهم و گرانقدر بدانی .
عزت نفس همواره از درون می آید و نتیجه تایید دیگران و دارایی های ما نیست. باورهایمان نسبت به خود تنها عامل تعیین کننده برای موفقیت و شادی ما در زندگی است. اگر در تصورِ چیزی که می خواهید خوب عمل کنید و قصد بدست آوردن آنها را داشته باشید، هر وضعیتی در زندگی شما قابل تغییر است. افرادی که بر خود برچسب می زنند می گویند: من در این زمینه محصولی نهایی شده هستم و هرگز قابل تغییر نخواهم بود. اگر شما محصولی نهایی شده هستید که بسته بندی شده اید و کناری گذاشته شده اید، از رشد باز ایستاده اید و اگر از رشد باز ایستاده اید پس دیگر زنده نیستید. تصمیم بگیرید که عاشق باارزشترین و زیباترین فرد موجود یعنی خودتان بشوید. "

فهرست مطالب

مقدمه
شامل بیست و یک فصل

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
محمدرضا

وین دایر یک نویسنده انگیزشی است که سخنان او بسیار دوستانه و صمیمی است و خواننده به خوبی میتواند با حملات ارتباط برقرار کند. مفهوم اصلی این کتاب این بود که ما برای موفق شدن باید استقامت خود را حفظ کنیم.

1400-09-29

برچسب ها