×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
مسافر

دانلود کتاب مسافر

مسافر
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : مسافر

نویسنده : محمدمهدی ریاحی

ناشر : موسسه ارشدان

تعداد صفحات : 106 صفحه

شابک : 978-622-08-0603-5

تاریخ انتشار : 1400

رده بندی دیویی : 955/0843092

دسته بندی : سفرنامه ها, زندگینامه و خاطرات , جنگ تحمیلی و دفاع مقدس

نوع کتاب : PDF

قیمت پشت جلد : 55000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 15700 تومان


معرفی کتاب

"مسافر"
کتاب فوق اثری از محمد مهدی ریاحی می باشد که توسط موسسه ارشدان به چاپ رسیده و منتشر شده است.
این کتاب که در قالب سفرنامه به نگارش درآمده،  دفاع قهرمانانه و مقدس ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی را از زاویه ای دیگر بررسی کرده است.
جناب ریاحی که سابقه دبیری و تجربه دو بار حضور در عملیات های مختلف را در بین سالهای 1360 تا 1365 دارند، با تکیه بر دانش نویسندگی خود مشاهداتشان را در قالب یک سفرنامه بیان کرده اند.
در این کتاب که نویسنده کوشیده بدون تکلف و بصورت واقعی آنچه برایش اتفاق افتاده را بیان کند، از تصاویر شهدا و رزمندگان و مناطق جنگی نیز استفاده شده که بر گیرایی و جذابیت آن افزوده است.

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
علی

بسیار عالی

1400-09-03

محمد مهدی ریاحی

این اثر برگرفته از خاطرات یک رزمنده تحصیل کرده در ایام دفاع مقدس در قالب سفر اول بعنوان دانش آموز و دانشجوی دانشگاه و در سفر دوم بعنوان یک دبیر فارغ التحصیل از دانشگاه فرهنگیان در سال 65است که به جنگ از زاویه ای دیگر نگاه کرده است پیروزی در دفاع مقدس را مرهون و مدیون دانش آموزان و دانشجویان و دبیران و فرهنگیانی شمرده که میلیونها نفر از آنان کلاس درس را ترک کردند و کلاس رزم را آغاز کردند نوجوانان و جوانانی که با شرایط کشور درک و فهم و شعورشان با حس میهن پرستی نیروی های نظامی کشورشان را یاری کردند و از مرزهای این آب و خاک جانانه دفاع کردند در این اثر یا شده تا وقت باقی است و رزمندگان روی در نقاب خاک نکشیدند به سراغ آنها بروند خاطرات آنها را ثبت ضبط و به تصویر بکشند تا مجبور نشویم سالها بعد به نقل دست دوم و دست سوم از آنها یاد کنیم و به دانش آموزان و جوانان یاد دهیم که جنگ در فیلم های سینمایی چون اخراجی ها خلاصه نمی شود جنگ برد و باخت دارد پاسداری از کشور هزینه دارد هزینه آنها را نوجوانان و جوانان بعد از انقلاب دادند که در قبل از انقلاب خس میهن پرستی را به آنان یاد داده بودند.حتما بخوانید زبان این اثر شیرین و خواندنی است.

1400-07-21

برچسب ها