×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب صوتی از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
بلوغ به زبان ساده

دانلود کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده

بلوغ به زبان ساده
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
خرید کتاب صوتی
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب صوتی : بلوغ به زبان ساده

نویسنده : ماندانا سلحشور

ناشر صوتی: استودیو نوار

ناشر: نقش و نگار

گوینده : زهرا صدیق

زمان کل : 02 ساعت و 31 دقیقه

شابک : 978-622-6294-71-3

تاریخ انتشار : 1396


معرفی کتاب

"بلوغ با زبان ساده"
کتاب بلوغ به زبان ساده اثری از خانم ماندانا سلحشور می باشد که با صدای زهرا صدیق در استودیو نوار بصورت صوتی منتشر شده است.
بلوغ جنسی موضوعی طبیعی و علمی است که برای همه انسانها در دوران نوجوانی رخ می دهد. این موضوع بسیار بدیهی بوده و بدون هیچگونه ترس و شرمی باید با آن برخورد کرد. ولی متاسفانه در ایران به این موضوع به دید یک مساله نگاه می شود و گاها نوجوانان در برخورد با آن خجالت زده یا گوشه گیر و یا بالعکس پرخاشگر می شوند. این قضیه در دختران ممکن است با شدت بیشتری نیز همراه شود، زیرا بلوغ جنسی آنها به واسطه دوران قاعدگی ماهیانه بروز بیشتری پیدا می کند.
تغییر در اندام های جنسی، تغییر صدا، بروز اختلالات هورمونی، جوش صورت ، ریزش مو، کشف لذت های جنسی و ... همه و همه از موضوعاتی است که بلوغ با خود به همراه می آورد. ولی واقعا این موضوعات را باید مساله و مشکل دانست و با کسی در مورد آنها نباید حرف زد، یا امری است طبیعی و می توان در مورد آن با بقیه صحبت کرد و مشاوره گرفت؟
یکی از راه های برخورد صحیح با بلوغ و اتفاقات بعد از آن ، داشتن اطلاعات کافی نسبت به بلوغ است. این مساله علاوه بر اینکه برای خود شخص می تواند مفید باشد، برای والدین موضوعی حیاتی تر است . زیرا آنها هستند که در این دوران باید کنار فرزندان خود باشند و بی پرده در مورد مشکلات و مسائلشان با آنها صحبت کنند و مشاوره دهند.
خانم ماندانا سلحشوری در کتاب بلوغ به زبان ساده به بسیاری از سوالات و ابهامات دوران بلوغ پاسخ می دهد. در این کتاب سعی شده به اکثر سوالاتی که ممکن است در ذهن یک نوجوان پیرامون بلوغ ایجاد گردد، پاسخ علمی و درستی داده شود تا هرگونه ابهام و شکی را از بین ببرد.
شاید بتوان یکی از مهمترین نکات مثبت کتاب را بیان ساده و بی پرده مسائل مربوط به بلوغ دانست. مواردی که شاید گفتن آنها برای والدین سخت باشد، در این کتاب به خوبی و با زبانی ساده و قابل فهم بیان شده است.
ویژگی دیگر کتاب این است که هم به مسائل بلوغ در دختران پرداخته و هم پسران . این موضوع سبب گسترده شدن مخاطبان کتاب می شود که حتی والدین می توانند با گوش دادن به آن برای فرزندان خود نقش مشاورانی مهربان را ایفا کنند.
این کتاب سرشار از اطلاعات مفید و علمی است که می تواند جلوی بسیاری از مخاطرات دوران بلوغ که از ناآگاهی سرچشمه میگیرد را گرفته و نگرانی ها را برطرف نماید.
در بخشی از کتاب صوتی می شنویم:
" من از دبیرستان خیلی خوشم میاد چون می‌تونم دوستان مختلف و زیادی پیدا کنم. تازگیا خیلی زود عصبانی می‌شم و این موضوع منو ناراحت می‌کنه. چون نمی‌تونم حرفمو با آرامش بزنم. یکی از دوستان به من می‌گه بچه‌ننه‌ی ترسو. چون یه روز من تو مدرسه گریه کردم. برای همین دیگه می‌ترسم که احساساتم رو نشون بدم.»
شما طی دوران کودکی‌تان انواع احساس‌ها را تجربه کرده‌اید. خوشحال و شاد بوده‌اید، بعضی وقت‌ها عصبانی و هراسان بوده‌اید و به ندرت نیز احساس استرس و فشار عصبی کرده‌اید. تغییراتی که شما در این چند سال کرده‌اید بر خلق و خو و احساس‌های شما نیز تأثیر گذاشته است..."

برای گوش دادن به بخشی از فایل صوتی، برروی شنیدن نمونه کلیک کنید

فهرست مطالب
# عنوان زمان
1 بلوغ به زبان ساده 1 00:09:51
2 بلوغ به زبان ساده 2 00:18:26
3 بلوغ به زبان ساده 3 00:11:21
4 بلوغ به زبان ساده 4 00:31:02
5 بلوغ به زبان ساده 5 00:15:55
6 بلوغ به زبان ساده 6 00:48:58
7 بلوغ به زبان ساده 7 00:16:07
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

خرید کتاب صوتی

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها