×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
قدرت

دانلود کتاب قدرت

قدرت
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : قدرت

نویسنده : راندا برن

ناشر : قلم همت

مترجم : هدی زمانی

تعداد صفحات : 225 صفحه

شابک : 978-600-6602-79-0

تاریخ انتشار : 1396

رده بندی دیویی : 25/155

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 30000 تومان


معرفی کتاب

"قدرت"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The secret the power) اثری از راندا برن (Rhonda Byrne) می باشد که با ترجمه ای از هدی زمانی توسط انتشارات قلم همت منتشر شده است.
سرنوشتان این است که همه آن چیزهایی را که می‌خواهید داشته باشید و هر لحظه زندگیتان پر از شادی، سلامتی، نیروی عشق و شور و هیجان زندگی باشد .این یک زندگی رویایی است که شما لایقش هستید. زندگی رویائیتان و یا تحقق آرزوهایتان بسیار نزدیکتر از آن چیزی است که شما تصور می‌کنید زیرا نیرویی که برای تحقق آرزوهایتان نیاز دارید در درون خود شماست. یک قدرت عالی و قانونمند در درون هر انسانی در حد بی نهایت وجود دارد که شما را به تمام آرزوهایتان می‌رساند. در کتاب قدرت روش رسیدن به زندگی رویائیتان را به شما آموزش می‌دهم. با خواندن این کتاب حقایقی باور نکردنی پیرامون خودتان، زندگیتان و جهان دریافت خواهید کرد. شما به وسیله آگاهی از شیوه حرکت زندگی و قدرت عظیمی که در درون خود دارید راز زندگی را به طور کامل درک می‌کنید و سپس به زندگی رویایی خواهید رسید.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" وقتی می‌‌بینید ماشین مورد علاقه‌تان از جلویتان با سرعت زیاد عبور می‌کند زندگی ماشین مورد علاقه‌تان را به شما عرضه می‌کند!  وقتی ماشین رویائیتان را می‌بینید چه احساسی به شما دست می‌دهد. اگر شما انتخاب کنید که به اون ماشین عشق بورزید شما ماشین رویائیتان را به زندگیتان وارد می‌کنید ولی اگر شما احساس حسادت یا کینه نسبت به فرد صاحب ماشین داشته باشید شما خود را از داشتن این ماشین محروم می‌کنید. زندگی ماشین رویائیتان را به شما عرضه داشته است شما می‌توانید به وسیله عشقتان انتخاب کنید که آنها را داشته باشید . آن چیزی که شما دوست دارید  که متعلق به دیگران است وشما ندارید؟ زندگی آنرا به شما عرضه می‌دارد و اگر شما احساس عشق کنید نسبت به آن چیز، شما انرا در زندگیتان جذب خواهید کرد."

فهرست مطالب

قدرت چیست؟

قدرت احساسات

امواج احساسات

قدرت و آفرینش

احساس یعنی آفرینش

زندگی در پی خواسته های شماست

نکات قدرت

قدرت و ثروت

قدرت  رابطه

قدرت و سلامتی

قدرت و زندگی

 

نقد و بررسی کتاب قدرت

 

کم و بیش اکثر کسانیکه اهل مطالعه هستند و خود را کتابخوان می دانند گریزی به کتابهای حوزه موفقیت نیز زده اند و با این دست کتابها آشنایی دارند. حوزه ای که می کوشد تا انگیزه شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی چند برابر کند، امید را در شما زنده نگه دارد و مسیر و نقشه راه کلی برایتان مشخص کند.این موفقیت میخواهد در کسب و کار باشد، در ثروت اندوزی باشد در جذب عشق باشد و یا هر مقوله ای که هر شخص هدف خود قرار داده تا به آن برسد. کلمات و جملاتی در بیشتر این کتابها مشترک هستند و ممکن است اگر شما چند کتاب از این حوزه را مطالعه نمائید این تصور به ذهنتان برسد که آنها از روی هم کپی شده اند، جملاتی مانند: " شما می توانید " ، " تنها شما هستید که قادرید زندگیتان را تغییر دهید " ، " تو سزاوار بهترین ها هستی پس عقب نکش "، " تو لایق رسیدن به تمام آرزوهایت هستی"

معمولا نویسندگان این دست کتابها کسانی هستند که خود موفقیت را تجربه کرده اند و نتایج این تجربیات را منتقل میکنند.

برای درک بهتر کتابهای موفقیت بهتر است خودتان آنها را درک کنید و اینکار با عمل به دستورات و شرایط کتاب محقق خواهد شد.

در ادامه به بررسی کتاب قدرت نوشته راندابرن که در حوزه موفقیت و انگیزشی نگاشته شده است می پردازیم.

 

آشنایی با نویسنده

راندا برن یکی از نویسندگان استرالیایی است او در سال 1945 میلادی در شهر ملبورن متولد شد. راندا از تهیه کنندگان تلویزیون استرالیا نیز می باشد. از مهم ترین آثار او می توان به کتاب راز اشاره کرد. این کتاب برای افراد زیادی در جهان از جمله ایران شناخته شده است. این اثر برن با فروشی بیش از 19 میلیون نسخه ، از پرفروش ترین کتاب ها در جهان می باشد .کتاب های چگونه راز زندگی ام را متحول کرد، قدرت عشق، قدرت معجزه و جادو سپاسگزاری از دیگر آثار راندا می باشد.

از کتابهای راندا برن که می توانید در کتابچین مطالعه کنید به مواردی اشاره میکنیم:

 

کتاب قدرت

 

قدرت در همه چیز

اگر قصد مطالعه کتابی را دارید بهتر است از با بسم الله و تای تمت آنرا کامل مطالعه کنید چرا که هر حرف و کلمه کتاب برای شما راه گشا خواهد بود بخصوص اینکه در کتابهایی که ترجمه شده اند با روحیات و خصایص مترجم نیز تا حدودی آشنا خواهید شد.

در ابتدای کتاب مقدمه ای از مترجم آورده شده است که قدرت را مورد عجیب و غریب و جدیدی نمی داند و آنرا دستاوردی قدیمی می داند، با نگاهی به فهرست کتاب نیز این موضوع تا حدودی برای ما روشن می شود که قدرت در همه چیز وجود دارد به فهرست کتاب دقت کنید: قدرت احساسات،  قدرت و آفرینش،  قدرت و ثروت،  قدرت  رابطه و....

راندا برن قصد دارد در این کتاب راه هایی به شما نشان دهد تا به زندگی ایده آلی که برای خود در نظر دارید برسید.شما باید به آنچه که به آن تمایل دارید برسید، یک رابطه خوب با آشنایان و خانواده، دستیابی به پول به مقداری که یک زندگی مرفه و با آرامش داشته باشید و....

در این کتاب تمرکز بر روی عشق است، یعنی تا عاشق کاری که میخواهید انجام دهید نباشید به آن دست پیدا نخواهید کرد.

 

تثبیت سخن با نقل قول

در سخن گفتن وقتی نظیر همان مطلب را از زبان شخص دیگری بیان می کنید مطمئنا مهر تاییدی بر گفته شما خواهد بود و صد البته این تایید محکم تر می شود زمانیکه آن شخص یک فرد معروف باشد. راندا برن نیز در این کتاب این موضوع را استفاده کرده و در خلال مطالب خود جملاتی از بزرگان نقل کرده که همسو با مطلب خود می باشد در ادامه چند مورد ازاین نقل قول ها را میخوانیم:

در ابتدای فصل " قدرت چیست" بدون هیچ مقدمه ای متن را با این جمله از الکساندر گراهام بل آغاز می کند: " نمی توانم بگویم این قدرت چیست، فقط می دانم که این قدرت وجود دارد "

یا در قسمت " نیروی عشق " این شعر را از رابرت برونی مطرح می کند: " اگر عشق نبود، زمین ما یک مقبره بود "

" قانون عشق یا قانون جذب هر دو یکتا و یکسان هستند " چالز هانل

" عشق ورزیدن، عمل کردن به قانون است " سنت پول یکی از حواریون حضرت عیسی

" معیار، عشق،، یعنی عشق بدون اندازه " سنت برنارد کلرو راهب و عارف مسیحی

همانطور که می بینید نویسنده نه تنها از سخن بزرگان علمی استفاده کرده بلکه نقل قولهایی از بزرگان مذهبی نیز ذکر کرده تا به این وسیله نشان دهد قدرت عشق مختص یک گروه یا دسته خاصی نیست بلکه همه افراد را شامل می شود چه افرادی که کاملا فیزیکی به موضوعات نگاه می کنند و چه کسانیکه بعد معنوی و مذهبی را نیز مد نظر دارند.

 

راندابرن

 

برشی از کتاب

" قدرت جاذبه چیست؟ قدرت جاذبه همان قدرت عشق است! جاذبه همان عشق است هنگامی که به سوی غذای مورد علاقه ی خود جذب می شوید این بدین معناست که عاشق این غذا هستید در غیر این صورت بدون عشق چیزی را احساس نکرده اید. همه غذاها برای شما یکسان خواهد بود شما نمی دانید چه چیزی رو دوست دارید یا چه چیزی رو دوست ندارید زیرا شما چیزی رو جذب نکرده اید. شما آدم های دیگر، شهر خاصی، خونه، ماشین، ورزش، کار، موسیقی، لباس یا هر چیز دیگر را جذب خواهید کرد زیرا این واقعیت است که نیروی جذب همان احساس عشق شماست.

 " قانون عشق یا قانون جذب هر دو یکتا و یکسان هستند "

چالز هانل (1886-1949)

قانون جذب همان قانون عشق است و این قانون نیرومند همه چیز را از کهکشان ها تا اتم ها را هماهنگ نگه می دارد. این قانون در مورد همه چیز عمل می کند و در هر چیز وجود دارد. و در زندگی شما هم این قانون عمل می کند و در هر چیزی وجود دارد در چارچوب کیهانی قانون جذب می گوید ک دوست داشتن، دوست داشتن را جذب می کند. "

شما می توانید کتاب " قدرت " نوشته راندابرن را که توسط خانم هدی زمانی ترجمه شده و انتشارات قلم همت آنرا به چاپ رسانده است در کتابچین مطالعه نمائید.

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات قلم همت

ویدئوهای مرتبط با کتاب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
mina

کتاب خوب بود و خوب هم ترجمه شده بود. در کنارش راز رو هم حتما بخونید.

1400-09-07

maryam

اگه یه مقدار خلاصه تر می نوشت به نظرم بهتر بود. ولی به طور کلی، اگه کش دادن برخی از قسمتها بگذریم، عالی بود.

1400-08-29

ali saatchi

کتاب قدرت، کتابیه که در لحظاتی که پریشانی بهت غلبه میکنه، بهت آرامش میده. برای من خیلی مناسب بود این کتاب.

1400-08-26

bamshad

من قبلا کتاب راز رو خونده بودم. این کتاب تکمیل کننده اون کتابه. بهتره هر دو کتاب رو برای نتیجه گیری بهتر بخونید.

1400-08-17

معصومه نیک نژاد

خیلی فوق العاده بود. من خوشم اومد و تصمیم گرفتم تغییر زندگیم رو شروع کنم.

1400-08-11

mojtaba

از بهترین کتابها در مورد قانون جذب همین کتابه. پیشنهاد میکنم حتما بخونید.

1400-07-18

احمد زرافشان

این کتاب دیدگاه منو به زندگی تغییر داد. ممنون از کتابچین

1400-07-06

azarnoosh

این کتاب برای جمع بندی افکار خودت و تغییر اونها و رسیدن به اهداف بهتر و تمرکز روی اونها خیلی خوبه.

1400-05-12

zahra

خیلی عالی بود. ممنون

1400-04-21

فریبا بانویی

قانون جذب، قانونیه که خیلی در موردش صحبت میشه و خیلیا بهش اعتقاد دارند و برنامه های زیادی به این موضوع پرداختن. حتی توی کتابهای آسمانی هم در این مورد صحبت شده.

1400-04-14

z.soheili

این کتاب تاثیر عمیقی روی من گذاشت و پله اول پیشرفت رو برای من ساخت.

1400-04-13

شاهین نصرتی

این کتاب یک بخش گم شده دارد. کتاب قدرت در باب قدرت جذب می باشد، به این معنی که تو به هر چیزی که فکر کنی، جذب خواهی کرد، یعنی تو خانه، ماشین، ثروت و ... را تجسم کن، پس آنها را کسب خواهی کرد. بخش گم شده این کتاب همینجاست، یعنی اگر با فکر کردن به دست می آوری، پس جای عمل کجاست؟ بخش گم شده کتاب، عمل برای پیاده سازی افکار است. از این رو به نظر من این طرز تفکر درست است، ولی در گذر زمان دستخوش تغییر شده و بخش عمل آن حذف شده است.

1400-04-07

محرمه شاهرخی

تغییر همیشه سخته. عادتها و افکاری که مدت طولانی با ما همراه بوده و الان قصد تغییر اونها رو داشته باشی، کار دشواریه. این کتاب انگیزه لازم رو برای این تغییر بهت میده.

1400-03-01

ساناز ساعدی

در مجموع کتاب خوبیه، ولی باید به نکاتی که گفته عمل کنیم.

1400-01-25

نمیا زینلی

من فکر میکنم این کتاب از کتاب راز خیلی بهتر و کاربردی تر بود.

1400-01-21

علی مولایی

کتاب خوبیه. ولی به نظرم بهتره این کتاب بعد از کتاب راز خونده بشه.

1400-01-19

غلام

کتابش بسیار عالی بود. نکته خوبه این نرم افزار اینه که میتونی سایز فونت و فاصله خطوط و .. توی کتاب تغییر بدی. قابلیت هایلایت و .. اینا هم داره که خیلی به درد نکته برداری می خوره. ممنونم

1399-12-24

bwmhy

عالی

1399-12-14

حسین قربانی فر

بسیار کتاب ارزشمند وجالبی است که پیشنهاد میکنم هرکسی بطور یقین به دنبال جواب ازدرون خودش است بداند که این یه کتاب معمولی نیست باواردشدن ب ابتدای کتاب بطور واضح درک میکنید وارد چه دنیای عجیبی شده ایم که عجیب ترازآنهم کل مسیرو جریانات زندگی مان از مغز وتفکروبویژه احساساتمان منشآو سرچشمه میگیرند ودر آخر پی میبرید که کی هستید درون خودتان نیرویی فوق العاده نیرومند وقوی هستی که به اندازه درکتان ازاین موضوع قادر ب استفاده ازاین نیرو هستی تشکر

1399-12-05

برچسب ها