×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

دانلود کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

نویسنده : جین سینسرو

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : نفیسه معتکف

تعداد صفحات : 288 صفحه

شابک : 978-964-236-834-1

تاریخ انتشار : 1395

رده بندی دیویی : 158/1

دسته بندی : کتابهای روانشناسی, خودشناسی و خودسازی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 29900 تومان


معرفی کتاب

" تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی "

عنوان دیگر: کله خرها نمی ترسند ، پیش می روند و موفق می شوند تو دل و جرأت داری ، نترس برو پیش.

با عنوان اصلی (You are a bad ass : how to stop doubting your greatness and start living an awesome life) اثری متفاوت در باب خودسازی به قلم جن سینسرو (Jen Sincero) می باشد که با ترجمه ای از نفیسه معتکف ، از سوی انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است .

این کتاب از توانایی شما برای تغییر و تحول خودتان صحبت می کند و به شما کمک می کند تا از شر افکار منفی و باورهای غلط رها شده و با شتاب به سمت موفقیت و بهتر شدن گام بردارید. در بخشی از مقدمه این کتاب اینگونه نوشته شده است :

" اولین تقاضایم از تو این است که خودت را باور داشته باشی و بدانی که در دنیایی سرشار از امکانات بی‌حد وحصر زندگی می‌کنی. برایم مهم نیست که هزاران دلیل و برهان بیاوری و بگویی دنیا به تو روی خوش نشان نداده است، مردم شیطان صفت شده‌اند یا آدمی درست حسابی که بخواهی با او ازدواج کنی در دنیا پیدا نمی‌شود. تو باید بر این باور باشی که همه چیز امکان‌پذیر است. اصلاً تو چه چیزی داری که از دست بدهی؟
اگر این کتاب را خواندی و به نظرت مشتی چرندیات بود، برگرد سر جای اول خودت در زندگی. اما امکان دارد باورهای قدیمی را کنار بگذاری، آستین همت را بالا بزنی، خطر کنی و به دنبال زندگی جدیدی بروی. یک روز چشمانت را باز می‌کنی و می‌بینی همان‌طور زندگی می‌کنی که زمانی در حسرت آن بودی. "

فهرست مطالب


مقدمه
بخش اول. چگونه به خواسته‌هایت برسی
فصل 1. مقصر اصلی ضمیرناخودآگاه خودم است
فصل 2. کلمه‌ خدا
فصل 3. حضور در لحظه
فصل 4. چُرت اساسی
فصل 5. درک از خود، دنیایی بلبشو است
بخش 2. چگونه دل و جرئت خود را درک کنی
فصل 6. به همین کسی که هستی، عشق بورز
فصل 7. من می‌دانم تو کی هستی، اما من کی هستم؟
فصل 8. تو اینجا چه می‌کنی؟
فصل 9. مرد لُنگ پوش
بخش 3. چگونه به شاهرگ خود تلنگر بزنی
فصل 10. مراقبه مقدماتی
فصل 11. ذهن تو ارباب سرنوشتت است
فصل 12. دل به دریا بزن
فصل 13. بخشش و دست‌ودلبازی
فصل 14. شکرگزاری: مسیر دستیابی به شکوه و عظمت انسانی
فصل 15. ببخش یا دل‌چرکین باش
فصل 16. عصا قورت‌داده نباش
بخش 4. خلاصی از شر چرندیات
فصل 17. به محض اینکه بفهمی سخت نیست، خیلی آسان می‌شود
فصل 18. طفره رفتن و کمال مطلوب
فصل 19. الم‌شنگه به پا کردن بابت عقب افتادن کارها
فصل 20. ترس مخصوص احمق‌هاست
فصل 21. میلیون‌ها آیینه
فصل 22. زندگی دوست‌داشتنی
بخش 5. چگونه انگیزه پیداکردن برای انجام امور
فصل 23. تصمیم مقتدرانه
فصل 24. پول، صمیمی‌ترین دوست جدید تو
فصل 25. یادت باشد به خدا توکل کنی
فصل 26. عمل کردن در مقابل حرف زدن
فصل 27. اجتماع، مرا شاد و شنگول کن

نقد و بررسی کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

تو کله خر هستی پیش برو موفق می شوی یکی کتاب هایی است که به صورت خلاصه و بعضا در قالب طنز یک سری از اصول رسیدن به موفقیت را مورد بحث قرار داده است. در حالی که اولین انتشار کتاب در سال 2013 بوده است اما هر روز در یکی از شبکه های اجتماعی تجدید حیات می یابد و مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد به گونه ای که خیلی از گروه ها تصمیم گرفته اند با هم دیگر آن را مطالعه کنند و حتی نسخه صوتی آن نیز وجود دارد. این کتاب در آمریکا یکی از پرفروش ترین کتاب ها شده و در انگلستان نیز موج هایی را راه انداخته است.

 

کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

 

از ایده های خوبی که در قرن 21 بیشتر مورد توجه نویسندگان حوزه موفقیت قرار گرفته است خود یاری است که به فرد یاد می دهند به وسیله یکسری از تکنیک هایی که انجام می دهد به موفقیت برسد و مشکلات روحی و اجتماعی خود را حل کند. کتاب تو کله خر هستی نیز در حوزه کتاب های خود یاری قرار می گیرد.

عنوان دیگری که برخی از منتقدین برای کتاب در نظر گرفته اند این است: چگونه باید جلوی شکایت از خود را بگیرید و شروع به یک زندگی عالی کنید.

جان سینکرو یکی از نویسندگان نیویورک تایمز است که در زمینه موفقیت کتاب می نویسد و کتاب های او پرفروش هستند. او به مردم کمک می کند تا تغییرات بهتری را در زندگی خود وارد کنند. او همیشه موفق نبوده است اما روحیه ریسک پذیر و کله خر او باعث شده است پیش برود و مطالب جدید بیاموزد که در این کتاب به آنها اشاره کرده است.

این کتاب به دو بخش تقسیم شذه بخش اول که داستان هایی از زندگی سینکرو و کسانی که او می شناسد آورد و دلایل موفقیت را در آن ذکر کرده است. بخش دوم نقل قول هایی وجود دارد که به خوانندگان کمک می کند تا اطلاعات را به صورت عملی در زندگی خود به کار ببرند.

 

 تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی

 

ذهن ناخود آگاه ما تمایل دارد چیزهایی را به ما دیکته کند که به صورت اعتقاداتی از کودکی در آن به یادگار مانده است. ذهن آگاه نیز که بخش تحلیلی مغز ما است اغلب توسط بخش ناخود آگاه کنترل می شود. ما اغلب توسط بخش ناخودآگاه ذهن هدایت می شویم و ممکن است بدین وسیله کارهایی را انجام دهیم که باعث شود از اهداف خود دور شویم.

در این کتاب تشویق شده تا به منبع انرژی جهان متصل شویم. ما گاهی آنقدر در اتفاقات کوچک غرق می شویم که غالبا عظمت لحظه های زندگی را از دست می دهیم.  نویسنده در مورد ایگو صحبت می کند و اینکه چطور اعتقادات محدود کننده که بخشی از شما است شما را عقب نگه می دارد. ایگوی شما تمام توان خود را برای جلوگیری از تغییر زیاد انجام می دهد زیرا تغییر را سخت می داند.

نقل قول جنجالی کتاب: اگر می خواهید یک زن قدرتمند شوید، شما نیاز به پول دارید. استدلالی که برای این موضوع توسط نویسنده گفته شده این است که شما با داشتن پول گزینه ها و آزادی های بیشتری خواهید داشت و نیاز نخواهد بود که همیشه به فکر پول باشید. این موضوع باعث شده است برخی افراد جان سینکرو را متهم کنند که قشر ضعیف جامعه را از شمول کتاب خود استثنا کرده است.

 

کتاب تو کله خر هستی

 

نویسنده در مقابل ناشرانی که کتاب او را برای چاپ رد کرده اند می گوید من چیز جدیدی نگفته ام من فقط آن مطالب را به شیوه جدیدی ارائه کرده ام.

منتقدین رویه کتاب معتقد هستند که تفکر مثبت همیشه جواب نمی دهد. آنها می گویند تفکر مثبت باعث می شود شما انرژی را که قرار است صرف تلاش بکنید صرف مجبور کردن خود می کنید تا به قضایا با دید مثبت نگاه کنید.

 

نویسنده: سعید گلمحمدی

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها