×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب صوتی از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
حرف بزن تا برنده شوی

دانلود کتاب صوتی حرف بزن تا برنده شوی

حرف بزن تا برنده شوی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
خرید کتاب صوتی
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب صوتی : حرف بزن تا برنده شوی

نویسنده : برایان تریسی

ناشر صوتی: شادن پژواک

ناشر: شادن پژواک

مترجم : فریبا سبزچمنی

گوینده : محمد یزدانی

زمان کل : 05 ساعت و 27 دقیقه

دسته بندی : موفقیت و انگیزشی, موفقیت و روانشناسی صوتی

نوع کتاب : صوتی

قیمت نسخه الکترونیک : 12500 تومان


معرفی کتاب

"حرف بزن تا برنده شوی" / چگونه در هر موقعیتی قدرتمند ظاهر شویم
کتاب حاضر با عنوان اصلی (SPEAK TO WIN) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از فریبا سبزچمنی و صدای محمد یزدانی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
توانایی شما در صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت تان ضروری است. خوب صحبت کردن هم ممکن است احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما  در جمع می افزاید و توجه افرادی را که می توانند به شما  کمک و دریچه هایی به روی تان باز کنند، جلب می کند. توانایی خوب صحبت کردن، به دیگران ثابت می کند که شما با استعدادتر و باهوش تر ازکسانی هستید که نمی توانند به خوبی شما صحبت کنند. ارزشمندترین دارایی شما ذهن تان است. یکی از گران بهاترین مهارت های شما توانایی خوب فکر کردن و بیان واضح منظورتان است.
این مهارت بیش از هر مهارت دیگری به کسب منافع بیشتر و پیشرفت شما کمک می کند. به علاوه، تنها راه نشان دادن تسلط به یک موضوع، ابراز واضح افکار و ایده ها به صورت شفاهی و کتبی است. وقتی شما خوب صحبت می کنید مردم می گویند: "او می داند درباره چه چیزی صحبت می کند. " خبر مسرت بخش این است که ذهن شما مثل ماهیچه است، یعنی هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر و کارآمدتر می شود. سازماندهی قبلی افکار و کلمات باعث می شود شما به آنچه می گویید و نحوه بیان آن دقت و توجه کنید. برنامه‌ریزی، آمادگی و ایراد سخنرانی ها شما را مجبور می کند از ذهن تان بیشتر استفاده کنید، بنابراین این عمل شما را باهوش تر می کند.

فهرست مطالب
# عنوان زمان
1 بخش اول 00:19:07
2 بخش دوم 00:37:51
3 بخش سوم 00:23:38
4 بخش چهارم 00:25:14
5 بخش پنجم 00:19:58
6 بخش ششم 00:25:29
7 بخش هفتم 00:37:43
8 بخش هشتم 00:20:43
9 بخش نهم 00:22:35
10 بخش دهم 00:37:20
11 بخش یازدهم 00:17:02
12 بخش دوازدهم 00:40:23

چطور می توانیم خوب حرف بزنیم و سخنران ماهری باشیم؟ چاره چیست؟

بسیاری از افراد از صحبت کردن در جمع ترس و واهمه  دارند. درواقع، صحبت کردن در جمع یکی از چالش های بزرگ زندگی شان است که حتی فکر به آن هم بدنشان را   می لرزاند. اما واقعیت این است که صحبت کردن و حرف زدن با دیگران یکی از راه های مهم است که می توان توجه دیگران برای نشان دادن مهارت های ذاتی شما و دانش تان دانست.

از جمله بعضی عناوین فصل های این کتاب شامل هنر صحبت کردن و فن بلاغت ، اعتماد به نفس وتسلط ذهنی، در رویارویی با همه مخاطبان، قوی باشیدتسلط بر سخنرانی در گروه های کوچک،تسلط به تریبون ، تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان زیاد و.....

همه آن چیزی که در کتاب حرف بزن تا برنده شوی قراره بخونید و بیاموزید این است که حرف زدن، یا به عبارتی زیبا حرف زدن، می تواند باعث ایجاد حس احترام و توجه به شما شود.

توانایی تکلم زبان بدن  مهم ترین ابزار ارتباطی انسان می باشد. ما انسان ها با زبان خودمان می توانیم با محیط بیرون ارتباط برقرار کنیم و آنچه که درونمان است را به محیط اطراف و مخاطبمان انتقال دهیم.هم چنینارزشمندترین ابزار برای بروز دادن استعدادها و توانایی هایمان زبان می باشد. اگر توانایی هایتان در حد عالی باشد اما نتوانید به درستی آنها را بیان کنید، ارزش کمتری نسبت به کسی که توانایی سخن گفتن بیشتری نسبت به شما دارد خواهید داشت.

 

حرف بزن تا برنده شوی

 

تریسی در کتاب حرف بزن تا برنده شوی، راه حل های ساده، جذاب و درعین حال کاربردی  را با شما به اشتراک گذاشته است.این کتاب در دوازده فصل نوشته شده است و هرفصل به یک راه حل و ترفند برای افزایش سطح توانایی تلکم اختصاص دارد.این کتاب یک کتاب کاملا کاربردی در حوزه مهارت های فردی است و اگر در برقراری مهارت های کلامی مشکل دارید و قوی نیستیدید، بسیار کمک کننده و راهگشا خواهد بود

کتاب حرف بزن تا برنده شوی،به ما می آموزد که چگونه مهارت روبه رو شدن با یکی از چالش های مهم زندگی یعنی توانایی صحبت کردن و سخنرانی را داشته باشیم. این به طرز محسوسی توانایی سخنرانی و مهارت تکلم تان را افزایش و از شما یک سخنور حرفه ای خواهد ساخت.

تریسی در این کتاب به شما خواهد آموخت که شما حتی اگر در زمینه مورد بحث صددرصد توانایی داشته باشید، اما  توانایی انتقال درست دانش تان از دریچه زبان نداشته باشید، درواقع توانا نخواهید بودشما باید بتوانید با انتقال درست مفاهیم موردنظرتان به دیگران، برتری خود را به نمایش بگذارید تا بتوانید به موفقیت برسید. باید بدانید زبان و مهارت سخنرانی، یکی از مهم ترین ابزارهای طی کردن مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف است.

برایان تریسی در این کتاب ، مرحله به مرحله به شما نشان می دهد برای این که در هر شرایطی در سخنرانی موفق باشید چگونه شهامت، اعتماد به نفس و کارایی تان را افزایش دهید.

در آن به شما یاد خواهد داد که چطور درونیات خودتان را به سادگی و با تسلط کامل به دیگران منقل کنید

از خصوصیات این کتاب  نثر تریسی ساده و روان است و بیان مثال های ملموس و ارائه روایت های گیرا و تطبیق آن با مباحث مطرح شده می باشد.

این کتاب هم چنین دارای نسخه  کتابی  از ناشر شادن پژواک در همین سایت  موجود است.

به قلم: نفیسه علیزاده

 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

خرید کتاب صوتی

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
میثم عیدی فراش

سلام چرا ویس ها ناقص هستن؟

پشتیبان سایت

سلام اگر هر بخشی از کتاب برای شما ناقص دانلود شده است، لطفا فایل آن بخش را حذف کرده و دوباره دانلود کنید

1400-09-28

Am

خیلی به کار میاد عالیه وقعا از کتاب های برایان تریسی و موفقیت بیشتر بزارید

1398-11-20

بهزاد سماک محمدی

عالی بود

1398-07-30

برچسب ها