کتاب قدرت عادت

چرایی کارهایی که در زندگی انجام می دهیم

کتاب قدرت عادت نوشته چارلز دوهیگ دارای راه کارها و نکاتی در رابطه با رفتارهایی است که به مرور زمان در ما شکل گرفته و تبدیل به عادت شده است؛ حال که همه ی عادت های به وجود آمده می توانند خوب نباشند. در این کتاب می آموزیم که چگونه هر عادت در زندگی ما سهم  دارد و بر عملکرد ما تأثیر می گذارد. همچنین با سه بخشِ عادت های افراد، سازمان های موفق و جوامع رو به رو می شویم. حلقه عادت بیان شده در این کتاب شامل برانگیختن، اقدام و پاداش است که هر آنچه ما از این کتاب می آموزیم در این ظرف می ریزیم و در آخر از آن استفاده می کنیم.
از ویژگی های مهم این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که این کتاب بر خلاف دیگر کتاب های موفقیت، انگیزشی نمی باشد بلکه کاملا تمام آنچه در کتاب بیان شده بر اساس مطالعات و بررسی های واقعی و منابع متنوع تنظیم و تدوین شده است. در واقع تنها ایرادی که می توان به این کتاب وارد کرد طولانی بودن و حجم کتاب است که این خود یک نکته ستودنی است چرا که تمام مطالب به صورتی باز شده است که هر خواننده ای می تواند از مطالبش استفاده لازم را ببرد.

این کتاب را در اپلیکیشن کتابچین مطالعه کنید
دانلود اپلیکیشن کتابچین

هزاران کتاب در نوک انگشتان شما

کتابچین فروشگاهی با هزاران کتاب الکترونیکی، صوتی و رمان است که با محیطی دلنشین و امکاناتی جذاب، مطالعه را برای شما لذت بخش می‌کند

امکانات دیگر کتابچین