رونمایی از اپلیکیشن کتابچین در نمایشگاه کتاب مشهد – ۱۳۹۶

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد از ۹  الی ۱۵ آذر در محل دائمی نمایشگاه های مشهد شروع به کار کرد و اپلیکیشن کتابچین برای اولین بار و بطور رسمی در این نمایشگاه رونمایی گردید.

برای ایجاد تعامل بیشتر با ناشران و مخاطبان ، غرفه ای در نمایشگاه تهیه و آماده سازی شد تا با ایجاد فضایی مناسب بتوانیم هر چه بیشترو بهتر در معرفی کتابچین اقدام وعمل کنیم.

هدف از شرکت در نمایشگاه ، آشنا کردن ناشران با این بستر جدید فروش کتاب بود . از همین رو در این نمایشگاه با ناشران بسیاری از ایران و کشور های همسایه صحبت و تبادل نظر صورت گرفت و بازخوردهای بسیار خوبی از طرف آنها به ما رسید تا جایی که با تعدادی از ناشران فعال و بزرگ کشور قرارداد همکاری امضا شد.

یکی دیگر از اهداف شرکت در نمایشگاه رونمایی و معرفی کتابچین برای عموم بود که این امر نیز با استقبال بالای مخاطبان مواجه گردید.

از دغدغه های اصلی اشخاصی که به کتاب و کتابخوانی علاقه دارند ، دسترسی سریع و تمام وقت به لیستی از کتابها در همه طبقه بندی هاست که کتابچین این بستر را برای آنها فراهم میکند که در کمترین زمان ممکن کتاب دلخواه خود را بیابند.

شما عزیزان می توانید هم اکنون با مراجعه به سایت ketabchin.com  نسخه اندروید کتابچین را دانلود و از آن بهره مند شوید.

همچنین مجموعه کتابچین علاقه مند همکاری با همه ناشران است، پس اگر تمایل به حضور در این بستر مناسب ارائه کتاب دارید با ما تماس بگیرید. ۰۵۱۳۶۰۳۴۲۱۰- داخلی ۱۰۴

لینک کوتاه : http://ketabch.in/m/73

درباره نویسنده: مجله کتابچین

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *