ماراتن

ماراتن یک میزان برای شماست تا بتونید آمار کتاب و کتابخونیتونو داشته باشید و از حال مطالعتون با خبر باشید.
ماراتن یک رقابت سالم و هیجان انگیزه که تو اون شما و دوستاتون شرکت میکنین. فقط کافیه کتابچینو نصب کنین و یک حساب کاربری برای خودتون ایجاد کنین.

تبریک میگم شما وارد ماراتن کتابخونا شدین.

عملکرد ماراتن

شما با هر عملی که داخل اپلیکیشن کتابچین انجام میدین یک یا چند قدم خودتونو در ماراتن کتابچین جلو بردید. ما برای هر فعالیتی امتیازی در نظر گرفتیم و سعی کردیم برای هر کار مثبتی که شما انجام میدید امتیازی ثبت بشه مثلا مطالعه کتاب، معرفی کتاب به دوستاتون، درج نظر مفید برای کتابها، خرید کتاب و... حتی اگه شما فقط داخل فروشگاه به گشت و گذار و تفرج هم مشغول باشین بازهم بخاطر این کار فرهنگیتون امتیاز میگیرید!مواردی که میشه ازشون امتیاز کسب کرد زیادن که خودتون یواش یواش باهاشون آشنا میشین.

چین چیست؟

واحد اندازه گیری امتیاز در ماراتن چین هست مثلا شما برای یک کتاب، نظری مفید ثبت میکنین مقدار امتیازی که برای ثبت نظرمفید وکارشناسی شده در نظر گرفته شده 2 چین هست پس شما با این کار 2 چین به مجموع امتیازتون اضافه میکنین

راه های افزایش چین

ثبت نام اولیه و ورود
مطالعه کتاب
دعوت از دوستان
اشتراک کتاب
درج نظر
کلی موارد دیگر

قسمتهای جذاب ماراتن

امتیاز شما در این قسمت شما ریز جزئیات امتیازات کسب شدتون را مشاهده می کنین
رتبه کل امتیاز و رتبه شما بین کتابچینی ها در این قسمت نمایش داده میشه و همچنین میتونین 10 نفر اول که بالاترین رتبه را دارند نیز ببینید
میزان مطالعه امروز چقدر کتاب خوندین؟ این ماه بیشتر مطالعه کردین یا ماه پیش؟ درکل سرانه مطالعتون در کتابچین چقدره؟
برترینها در این قسمت کاپها اهدا میشه به کسانیکه بیشترین رتبه را دارند، کسانیکه بیشترین مطالعه را داشتن،کسانیکه بیشترین و بهترین نقدهارو برای کتابها قرار دادند و نظرشونو ثبت کردن، کسانیکه کتابچینو به افراد بیشتری معرفی کردن... نام شما هم در این لیست وجود داره؟
دوستان کدام یک از دوستات عضو کتابچین هست؟ میدونی چقدر چین داره؟ میتونی اینجا دوستتو رصد کنی و از حال و روز مطالعش با خبر بشی اگر هم عضو کتابچین نیست دعوتش کنی و هردوتون 100 چین امتیاز بگیرید.