×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات آفرنگ شرق

لیست کتابهای منتشر شده توسط آفرنگ شرق را در زیر مشاهده کنید

پرفروش ترین های آفرنگ شرق

آنچه ندیده اید

جدیدترین های آفرنگ شرق

انتشارات آفرنگ شرق

انتشارات آفرنگ شرق درسال 1392 به مدیریت جواد رمضانی کارشک شروع به کار کرد و نیاز بازار را در کمبود کتب تخصصی و آموزشی دید و یکی از ناشران مطرح کتاب در زمینه وسیع و تکنولوژی جدید و علوم مهندسی و کامپیوتر و همچنین زمینه های کمک آموزشی و تحصیلی است. که تاکنون حداقل 84 عنوان کتاب را به چاپ رسانده است.

اين انتشارات رویه خود را در ابتدا بر چاپ آثار نوشته شده توسط اساتید این علوم قرار داد و تلاش کرد کیفیت در چاپ آثار علمی و فناوری  را وجهه کار خود قرار دهد.

موضوعاتی چون مهندسی مکانيک (CAD/CAM/CAE) و اتوماسیون صنعتی هم مد نظر این انتشارات قرار دارد.

کتاب هایی چون علوم جامع رباتیک ، مطالعات اجتماعی ، علوم تجربی، آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، از جمله آثار این نشر است.

آثار این نشر کمک بزرگی به دانشگاه ها و دانشجویان رشته های فنی مهندسی و محصلان مدارس است چرا که هر کدام از آن ها با وسواس و دقت نظر خاصی داوری، انتخاب و روانه بازار کتاب می شود و می تواند تا حدی جبران کمبودهای نشر کشور در این زمینه باشد. انتشارات آفرنگ امروز با گسترش حوزه فعالیت خود پرداخته است و به جز چاپ کتاب برای بزرگسالان به کتاب کودکان نیز توجه کرده است و در زمینه کتاب های کمک آموزشی به کوکان و برای دوره های مختلف تحصیلی آنان چون دوره پیش دبستانی آثاری را تهیه و توزیع کرده است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/76