31عاشورا

انتشارات 31 عاشورا در سال 1392 تاسیس شد.هم اکنون مدیر مسئول انتشارات آقای محمد حبیب الهی می باشند.زمینه کتابهای انتشارات مختلف بوده ولی تاکید بر دفاع مقدس می باشد و تا به حال 77 عنوان کتاب از آن به چاپ رسیده است.از مهم ترین کتابهای این انتشارات می توان به خورشید که غرق نمی شود، در محضر خدا، و نذر عباس اشاره کرد که می توانید نسخه دیجیتال آنها را در کتابچین مطالعه نمائید.
آدرس: تبریز خیابان باغ شمال جنب سالن شهید اقدمی. ساختمان شهید باکری. طبقه دوم . حفظ آثار . انتشارات 31 عاشورا
تلفن:04134720743
 جاودان خرد

دنیای ما با آگاهی روشن می شود.
انتشارات جاودان خرد با ۳۰ سال تجربه
در محیطی زیبا ودلنشین همراه با پذیرایی رایگان وبا برگزیده ای از بهترین کتابهای ناشران کشور پذیرای کتابدوستان گرامی می باشد.
آدرس مشهد بین احمد آباد ۷ و ۹ مقابل محتشمی 5

تلفن : ۳۸۴۳۴۵۲۷

انتشارات جاودان خردجوانه گوتنبرگ

انتشارات جوانه گوتنبرگ در سال  1391 تاسیس شد.هم اکنون مدیر مسئول انتشارات آقای امیر نیرومند می باشند.زمینه کتابهای انتشارات مختلف بوده و تا به حال 4عنوان کتاب ازآن به چاپ رسیده است.از مهم ترین کتابهای این انتشارات می توان به وصایای بزرگان تاریخ و چاقی نگرشی دیگر اشاره کرد که می توانید نسخه دیجیتال آنها را در کتابچین مطالعه نمائید.

آدرس: مشهد - بین احمد آباد 7 و 9

تلفن : 05138434527    خاتم توس

کودکان، امید آینده
انتشارات خاتم توس ،  با سابقه 5ساله ناشر بیش از ده عنوان کتاب در حوزه‌های گوناگونی چون مهندسی، عمومی، تاریخ، فلسفه، روان‌شناسی و... میباشد و فعالیت خود را از سال 1381 شروع نموده است .
ارتباط با ما    www.khatamtoos.ir                    @khatamtoos       05138792499     09352935008
 راویان میراث کهن

درپژوهش جاده ولایت وبقیه آثارتقدیمی یک هدف کلی دنبال می شود
1) درشش ماهی که کاروان امام (ع) درراه بوده است درساکنان مسیر آن زمان وبعد چه تحول ودگرگونی ایجادشده؟
2) رخدادهای دوسال ونیمی که امام(ع) درمرومی زیستند چه بوده است؟
3)بعدازشهادت امام (ع) بریاران آن بزرگوارچه گذشته است؟
4) درطی 1236 سال پس از شهادت ودفن امام(ع) درسرداب قصر حمید بن قحطبه درباغ سناباد چه تحولاتی در حریم حرم رضوی رخ داده شده؟
5) خیروبرکتی که از وجود آن امام همام ساکنان این دیار را شامل شده چه بوده است
رویای پارسیان

انتشارات رویای پارسیان در سال 1390 تاسیس شد.هم اکنون مدیر مسئول انتشارات آقای علی درودی می باشند. زمینه کتابهای انتشارات مختلف بوده و تا به حال 17عنوان کتاب ازآن به چاپ رسیده است.ازمهم ترین کتابهای این انتشارات می توان به مجموعه چهار جلدی موفقیت اشاره کرد که می توانید نسخه دیجیتال آنها را در کتابچین مطالعه نمائید.

آدرس: مشهد - احمد آباد 21 - پلاک 4 - واحد 4

تلفن : 05138459273  


رهام اندیشه

نشر رهام اندیشه از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر مدیر مسئول انتشارات آقای محرمعلی دودانگه می باشند. دفتر مرکزی در شهر کرج قرار گرفته است

این انتشارات در حوزه های مختلفی کتاب چاپ و نشر نموده، از جمله شعر، داستان، کودک، معماری، هنر و... .

که مهم ترین حوزه فعالیت انتشارات البرزپژوهی است که کتابهایی در جهت معرفی فرهنگ بومی و عامه این استان، جاذبه های گردشگری، مشاهیر و... به چاپ رسانیده است. جغرافیای ساوجبلاغ، بازیهای محلی طالقان، بازیهای محلی نظرآباد، خورشید اورازان، کتابشناسی ساوجبلاغ، حکایت ده من، تاریخ مکتوب ساوجبلاغ، مجموعه مقالات کنگره شهید ثالت برغانی از جمله کتابهایی هستند که در این حوزه منتشر شده اند.

همچنین انتشارات چندین کتاب نفیس از جمله گلستان سعدی، پروین اعتصامی، شهریار و... را با خوشنویسی اساتید ممتاز کشور با چاپی فاخر راهی بازار نشر کرده است.

صحرا شرق کیمیا

انتشارات صحراشرق در زمینه های آموزشی ، دانشگاهی و محیط زیست فعالیت نموده و تابه حال نزدیک به 30 جلد کتاب به چاپ رسانده است .

رویکرد کلی انتشارات براساس مفاهیم آموزشی و ترویج مباحث محیط زیستی بوده و در این راستا در مقاطع مختلف سنی ، اقدام به نشر کتاب نموده است .


فانوس دنیا

انتشارات فانوس دنیا در سال 1394 تاسیس شد در حال حاضر مدیر مسئول این انتشارات سرکار خانم دنیا مملکت دوست می باشند.تعداد کتب منتشر شده نشر فانوس دنیا 75 عنوان می باشد که بیشتر در حوزه رمان، جامعه شناسی، حقوق و روانشناسی انگیزشی هستند.از جمله کتابهای انتشارات فانوس دنیا می توان به شازده کوچولو، زبان بدن، زندگی را خودت بساز، خودت باش دختر جان، باخرد به زندگیتان معنا ببخشید، 110 راز فنگ شویی، تنهایی به خاطر عشق، دنیا عجیب خواب، قصه های صمد بهرنگی، زنی پشت پنجره و...اشاره کرد که میتوانید نسخه دیجیتال آنها را از کتابچین تهیه کنید.

گوتنبرگ

انتشارات گوتنبرگ در سال 1370 تاسیس شد و هم اکنون مدیر مسئول نشر جناب آقای امیر نیرومند می باشند. 611 عنوان کتاب تاکنون ازاین انتشارات به چاپ رسیده است که از مهمترین آنها می توان به "شهر پولاد"، "لطایف ملا نصرالدین" و "تاریخ مشهد قدیم" اشاره کرد که می توانید نسخه دیجیتالی این کتابهارا در کتابچین مطالعه نمائید.

آدرس :مشهد - بین احمد آباد 7 و 9   تلفن : 05138434527

نصب اپلیکیشن کتابچین بالا