دانلود کتاب آموزش، کارآفرینی و اشتغال نوشته مصطفی افتخاری,اسماء کریمی از انتشارات دارالتفسیر. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : آموزش، کارآفرینی و اشتغال

نویسندگان: مصطفی افتخاری, اسماء کریمی

ناشر : دارالتفسیر

تعداد صفحات: 120 صفحه

شابک: 978-964-535-569-0

تاریخ انتشار: 1396

رده بندی دیوی: 1/607

دسته بندی: کتابهای اقتصادی, علوم تربیتی

کتابهای اقتصادی" علوم تربیتی"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 10000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 3000 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
با سلام و تقدیر و تشکر از زحمات همگی شما : برنامه عالیه ،فقط ۱-تعداد و تنوع کتاب های رایگان مخصوصا آموزشی هنری را افزایش دهید ۲- بعداز دانلود کتابها هنگام خواندن صفحه نمایش موبایل چنان روشنایی زیاد میشود که چشم خواننده دچار نور زدگی میشود ، که این بعداز مدت کوتاهی باعث آسیب شدید به چشم خوانندها خواهد شد ،در پایان بازهم از همگی متشکرم/ ارادتمند شما
پشتیبان سایت سلام از همراهی شما با کتابچین خرسندیم برای تنوع کتابهای رایگان در حال رایزنی با نشارین کتابها هستیم. برای مشکل نور صفحه نمایش، دو راهکار دارید، در هنگام مطالعه کتاب در قسمت تنظیمات کتاب خوان، نور صفحه نمایش را به میزان دلخواه تعیین کنید، یا اگر در شب مطالعه می کنید، از حالت شب کتابخوان استفاده نمایید که در تنظیمات کتابخوان (ریدر) قابل دسترسی و تغییر است.
1399-08-25
خوب هست
1398-02-04

برچسب ها