دانلود کتاب از جنس تنهایی نوشته فاطمه کرمی از انتشارات اردیبهشت. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : از جنس تنهایی

نویسنده: فاطمه کرمی

ناشر : اردیبهشت

تعداد صفحات: 384 صفحه

شابک: 978-964-171-272-5

تاریخ انتشار: 1395

رده بندی دیوی: 8فا3/62

دسته بندی: رمان های ایرانی

رمان های ایرانی"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 24000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 12000 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
با کمی تمرین و تلاش و به کاربردن ایده های نو نویسنده ی موفقی می شوید. اما کتاب اشکالاتی داشت که گفتنش خالی از لطف نیست. 1. داستان و سوژه ی داستان تکراری، یکنواخت و خسته کننده بود البته باید این را در نظر گرفت که در سال 95 نوشته شده نه امسال. ولی با خلق صحنه ها و شخصیت های جدید یا اتفاقات متفاوت تری می توانستید این سوژه ی تکراری را جذاب کنید. 2. بعضی از جمله بندی ها و فعل ها اشکال داشتند. 3. خیلی از جزییات نیازی به بیان نداشتند یا تکراری بودند. خیلی از صحنه ها هم تکراری بودند. یعنی در طول داستان تکرار می شدند و اتفاق جدید و قابل توجهی نمی افتاد. 4. عشق بین سوژه ها خام و بچگانه بود. باید طوری نوشت که خواننده جذب شده و درس عبرت بگیرد نه اینکه از خواندن داستان پشیمان شده و با خودش بگوید این چه عشقی بود؟ 5. این که به بهانه ی بی ادبی و فرهنگ متفاوت، حرفی نزنید و هر خواسته ای که دیگران دارند را قبول کنید درست نیست چون نشان می دهد سوژه، شخصیت نداشته، برای خودش ارزش قایل نیست، از خودش اراده ندارد و این سوژه های دیگر و داستان هست که او را حرکت می دهند. البته این می تواند از خصوصیات اخلاقی باشد چون هیچکس کامل نیست. در آخر باید اضافه کنم که توانایی نویسندگی را دارید پس دست از تلاش برندارید.
1398-03-10
عالی بود ممنون از شما
1397-12-10

برچسب ها