دانلود کتاب امانت بی قرار نوشته هانیه ابوالقاسم از انتشارات روشا. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : امانت بی قرار

نویسنده: هانیه ابوالقاسم

ناشر : روشا

تعداد صفحات: 528 صفحه

شابک: 978-600-5170-98-6

تاریخ انتشار: 1390

رده بندی دیوی: 8فا3/62

دسته بندی: رمان های ایرانی

رمان های ایرانی"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 35000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 10000 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

کتاب های دیگر انتشارات روشا

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
قلم خوبی دارید و داستان و شخصیت ها را خوب روایت می کنید. نویسنده ی موفقی هستید بهتون تبریک میگم. اما رمان دو مشکل داشت که گفتنش خالی از لطف نیست. 1. قبل از مراسم خواستگاری، در مورد نام، سن، تحصیلات، شغل و سربازی طرفین صحبت می کنن تا از این لحاظ هماهنگ باشن بعد اجازه ی خواستگاری می دن. مراسم خواستگاری برای آشنایی با خانواده و فرهنگ و خصوصیات اخلاقی طرفین هست. وقتی برای صحبت دو نفره می رن، در مورد عقاید و اخلاق و انتظارات همدیگه صحبت می کنن. مثلا من با کار کردن همسرم مشکلی ندارم، تصمیم ندارم زود بچه دار شم، از مردی که بیشتر وقتش و با دوستاش بگذرونه خوشم نمیاد و ... وقتی خانواده ی داماد یا دختر و پسر رو به روی هم می شینن و اسم و فامیلشون رو میگن، غیرمنطقی و ساختگی و مصنوعی به نظر می رسه. در ضمن خواستگار به معنای ازدواج نیست. گزینه یا کاندیده که می تونید انتخابش کنید و حتی جواب منفی بدید. پس مطرح کردنش عیبی نداره. البته بعضی متاسفانه همچین اعتقادی دارند. 2. نویسنده ی عزیز شما گفتید که دو ماه انتظار کشید تا پسرش بهوش بیاد. در علم پزشکی مرگ مغزی به معنای مرگ هست نه کما. در کما مغز و اعضای بدن بیمار سالم هست و تا سال ها زنده می مونه و حتی بهوش میاد اما کسی که مرگ مغزی شده، کاملا مرده و به هیچ عنوان برنمی گرده. مغز از کار افتاده و فرمانی صادر یا دریافت نمی کنه. تعدادی از اعضای بدنش با دستگاه کار می کنه اما بعد از دو سه روز بدن کاملا از کار افتاده و خانواده رضایت بدن یا ندن دستگاه ها جدا می شن. به همین دلیل سریعا برای اهدای عضو اقدام می کنن چون مغز از کار افتاده و اعضای بدن بعد از دو یا سه روز فاسد شده و نمی شه اهدا کرد.
1398-03-29

برچسب ها