×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات بخشایش

لیست کتابهای منتشر شده توسط بخشایش را در زیر مشاهده کنید

آنچه ندیده اید

انتشارات بخشایش

انتشارات بخشایش با مدیریت علیرضا عقيقي بخشايشی مجری چاپ کتاب های دینی و مذهبی در قم یکی از فعالترین شهرهای ایران از لحاظ تعدد انتشارات است. این نشر در سال 1376 شروع به فعالیت کرد و تاکنون 736 عنوان را چاپ و منتشر ساخته است.

مدیر این انتشارات خود یکی از مترجمین قرآن کريم بوده و این انتشارات بیشتر به چاپ کتاب قرآن کریم می پردازد اما تقریبا در حوزه های دینی و مذهبی و تربیتی به چاپ کتاب پرداخته است و بنا بر این هدف معمول این انتشارات گسترش فرهنگ کتابخوانی به ویژه کتاب قرآن و دیگر کتاب های مربوط به قرآن کریم در جامعه بوده است. 

 سال های گذشته حضور پررنگ و فعالیت این نشر به بازار کتاب های قرآنی تنوع و تعدد بخشیده بود به شکلی که در سال 1389 این نشر با چاپ بیشتر از 50 عنوان کتاب قرانی در نمایشگاه کتاب قم شرکت کرد. همچنین جز این، به چاپ و نشر کتاب های مذهبی در موضوعات دیگر هم می پردازد. امروزه شاهد چاپ کتاب های کمک درسی و کمک آموزشی و همچنین ترجمه های کتاب های روانشناسی و موفقیت و هوش خلاق است اما با این وجود در سال های اخیر همچون سایر انتشاراتی ها با مشکلاتی از لحاظ چاپ و نشر کتاب به لحاظ رکود بازار کتاب مواجه است.

کتاب هایی چون ناغیل حیات، هنر خط و زنان خوشنویس در تمدن اسلامی، مردم سالاری دینی و تئوکراسی، مقایسه رفتارهای پاپ با امام خمینی، نظریه های جامعه شناسی اسلامی از این انتشارات است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/141