×

جستجو

×

دسته بندی ها

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
تصاویر خوب تصاویر بد

دانلود کتاب تصاویر خوب تصاویر بد

تصاویر خوب تصاویر بد
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : تصاویر خوب تصاویر بد

نویسندگان : کریستین. ای. جنسون, گیل. ای. پوینر

ناشر : کتاب درمانی

مترجم : زهرا تقدمی

تعداد صفحات : 56 صفحه

شابک : 978-600-6483-32-0

تاریخ انتشار : 1396

رده بندی دیویی : 649/65

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, علوم تربیتی

نوع کتاب : PDF

قیمت پشت جلد : 14750 تومان

قیمت نسخه الکترونیک : 5900 تومان


معرفی کتاب

"تصاویر خوب تصاویر بد" / محافظت کودکان در برابر تصاویر غیر اخلاقی
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Good pictures, bad pictures) اثری از دکتر کریستین. ای. جنسون (Kristen A Jenson) و دکتر گیل پوینر (Gail Poyner) می باشد با ترجمه ای از زهرا تقدمی، توسط انتشارات کتاب درمانی منتشر شده است.
شاید از خودتان بپرسید، «با یک کودک در مورد تصاویر غیراخلاقی صحبت کنم؟ شوخی می کنی؟ نباید صبر کنم تا بزرگتر شود؟» متوجه منظورتان می شویم. می دانیم که والدین خوب می خواهند مراقب معصومیت کودکانشان باشند، اما واقعیت تلخ این است که بسیاری از کودکان، در سرتاسر جهان، مدت ها قبل از اینکه والدینشان بخواهند با آن ها در مورد خطرات تصاویر غیراخلاقی صحبت کنند، از طریق اینترنت شروع به دیدن این تصاویر کرده اند. در این کتاب به کودکان در مورد اعتیاد به تصاویر غیر اخلاقی و هر دو قسمت مغزشان (بخش احساسی مغز و بخش فکری مغز) آموزش داده می شود و اینکه چگونه یکی از بخش های مغز می تواند با مشاهده این گونه تصاویر فریب بخورد، در حالی که بخش دیگر مغز می تواند آن را کنترل کند و مانع از اعتیاد شود. هفت فصل اول کتاب در مورد تصاویر غیر اخلاقی و روند اعتیاد مغز به آن ها می باشد. در فصل 8 با پنج راهکار قدرتمند در برابر مواجهه با تصاویر غیر اخلاقی آشنا می شوید. فصل 9 پدر را وارد می کند، که آنچه مادر در مورد خطرات این گونه تصاویر آموزش داده است را تایید نماید و توضیح می دهد که چگونه تصاویر غیر اخلاقی می توانند مثل یک سم عمل کنند؛ و در انتها کتاب فهرست لغات و اصطلاحات ارائه شده است که می توانید برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" در مورد کودکان طبیعی است که کنجکاو باشند، و برخی کودکان هم در مورد این گونه تصاویر هستند. برای بسیاری از کودکان تمایل به دیدن آن ها می تواند احساسی شبیه کشش یک آهنربای غول پیکر باشد. بعد از اینکه فقط یک بار این تصاویر را دیدند، مغز می تواند آن ها را فریب دهد و تمایل آن ها را به بیشتر دیدن افزایش دهد."

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات کتاب درمانی

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها