×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات تقدیر

لیست کتابهای منتشر شده توسط تقدیر را در زیر مشاهده کنید

انتشارات تقدیر

انتشارات تقدیر به مدیریت محمد عامری از جمله انتشارات های مرتبط با موضوع جنگ و شهادت است. این نشر در سال 1391 تاسیس شد و تاکنون حدود 70 جلد کتاب روانه بازار کرده است.

این انتشارات علاوه بر چاپ آثاری در زمینه دفاع مقدس به نشر زندگی نامه شهدای دوران های مختلف انقلاب اسلامی پرداخته است که از آنجمله شهدای مدافع حرم هستند.

نای سوخته، ملاقات در ملکوت، نبرد غرب کارون، تکه های پاره، یک قدم تا خدا از آثار این نشر است. نشر تقدیر با رویکرد گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی مخاطبین خود را از رده مختلف سنی برگزیده است.

یکی از موضوعات مورد توجه این نشر زندگی نامه ها و خاطره نگاری شهدا و بخصوص پرداختن به خاطرات شهدای مدافع حرم است.

این انتشارات تاکنون در نمایشگاه های مختلف شرکت کرده و در نمایشگاه های تخصصی دفاع مقدس در بین ناشران برتر این حوزه حضور داشته است از دلایل انتخاب این نشر جز موضوعات جالب و متنوعی که در حوزه دفاع مقدس انتخاب کرده است کیفیت و طراحی های خوبی است که برای آثار خود به کار می برد.

یکی از وجوه خوب فروش و پخش محصولات این نشر بهره مندی از فضای فروش آنلاین در سایت های برتر فروش تخصصی یا عمومی کتاب است.

این کتاب به انتخاب موضوعات جدید و به روز بودن آن ها نیز اهتمام دارد و همچنین آثاری از بزرگان و سخنان علمای دینی را به زیور طبع آراسته است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/26