×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات تیسا

لیست کتابهای منتشر شده توسط تیسا را در زیر مشاهده کنید

انتشارات تیسا

انتشارات تیسا، به مدیریت شیرین احمدی و سعید احمدی در سال 1390 آغاز به کار کرد و با سرعت خوبی اقدام به چاپ شش جلد کتاب در شش ماه نمود. در سال 94 این انتشارات با قریب به 55 اثر که برخی از آن ها نویسندگان خود را برای نخستین بار به خوانندگان ایرانی معرفی می کرد در نمایشگاه ها از جمله نمایشگاه کتاب تهران شرکت کرد. از جمله این آثار کتاب های مربوط به نطریه پرداز مطرح لوفور با عنوان «ماتریالیسم دیالکتیکی» بوده است.

این انتشارات در واقع حاصل فعالیت و همراهی و همکاری جمعی از فعالان حوزه نشر کتاب است که به دلیل احساس نیاز به حرکت جمعی برای تقویت بازار کتاب و افزایش مخاطبان کتاب صورت گرفت.

در حوزه علوم اجتماعی و شهری و روانشناسی و فلسفه و همچنین سایرعلوم انسانی می توان به حدود چهارصد عنوان کتاب این نشر مراجعه نمود. در حوزه آثار شبه فلسفی نیز این انتشارات تاکنون آثار خوب و قابل توجهی را وارد عرصه کتاب ایران کرده است که اغلب آثار ترجمه شده هستند. سیاست نامه سعدی، دنیای درون، جامعه شناسی اقتصادی ، ماتریالیسم دیالکتیکی، فرهنگ و زندگی روزمره از کتاب های این نشر است.

نام این انتشارات برگرفته از واژه بی پیرایه در زبان مازندارني ( مازنی) و در طبری به معناي يگانه است و شعار این مجموعه در راستای هدف شکل گیری خود، «فرصتی برای گسترش افکار» است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/119