×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات حبله رود

لیست کتابهای منتشر شده توسط حبله رود را در زیر مشاهده کنید

انتشارات حبله رود

انتشارات حبله رود به مدیریت علیرضا شاه حسینی که خود محقق و نویسنده است، یکی از فعال ترین انتشارات های استانی در سال 86 تاسیس و  از با سابقه های حوزه نشر محسوب می شود. هدف شکل گیری این انتشارات و علاقه مندی او درابتدا بر چاپ آثاری در زمینه ادبیات و فرهنگ بومی استان سمنان بود که هنوز هم تداوم دارد اما بعدها زمینه های متنوع دیگری نیز به این هدف افزوده شد. انتشارات حبله رود در سال های فعالیت خود نقش بسزایی درچاپ آثار افراد و نویسندگان منطقه سمنان را بر عهده داشته است که ازآن جمله انتشار 24 عنوان کتاب نوشته نویسندگان سمنانی در سال 1398 بوده است.

انتشارات حبله رود که حتی نام خود را وام دار توجه به همین ارزش های بومی است و همنام رودخانه مهم حبله رود در منطقه سمنان است، از سال  1387بیش از 156 هزار نسخه کتاب شامل 292 عنوان را منتشر کرده است. مومن آباد پایتخت گچ ایران، ادبیات عامیانه ایل الیکایی، تاریخچه دو هزار ساله گویش باستانی سمنانی، ارمیان بارگاه ارمیای نبی از این نشر است.

این انتشارات به دلیل نشر آثار خوب  و توجه به موضوع و کیفیت آثارو کمک به حفظ ارزش های بومی و محلی و... به عنوان ناشر برتر استان سمنان برگزیده شد.

این انتشارات کتابهای متعددی را در زمینه های علوم دینی، علمی، ادبی، آموزشی مختلف، چاپ و منتشر کرده است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/182