×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات حکمت اسلامی

لیست کتابهای منتشر شده توسط حکمت اسلامی را در زیر مشاهده کنید

انتشارات حکمت اسلامی

انتشارات مجمع عالی حکمت اسلامی، وابسته به موسسه مجمع عالی حکمت اسلامی است که مدیریت آن با محمد باقر خراسانی بوده و تاریخ تاسیس آن در سال 1391 است.

مجمع عالی حمت اسلامی در سال 1382 به دستور رهبر انقلاب و با نظر تعدادی از علمای حوزه علمیه قم شروع به کار نمود. هدف از تاسیس این مجمع، وجود مرکزی برای تبيين و نشر اندیشه های عقلی و علوم عقلي حوزه علمیه بود. علومی که در حوزه علوم انسانی شامل فلسفه، حکمت، معرفت شناسی، حقوق و... می شود و اعضای آن امروز جزو علمای حوزه، علما و اساتید دانشگاهی نیز هستند.

عمده فعالیت انتشارات این مجمع چاپ کتاب هایی در زمینه علوم دینی و مذهبي است. همچنین خبرنامه ای را نیز پیرامون موضوع علوم و حکمت ديني منتشر می کند. تاکنون قریب 42 اثر را به چاپ رسانده است. علم دینی دیدگاه ها و تحلیل ها، حکمت صدرایی، امامت در پرتو عقل وحی، کتاب ماهیت منطق و منطق ماهیت، شاخصه های عرفان ناب شیعی از آثار این نشر است.

این انتشارات محل عرضه محصولات خود را اغلب مراکز استان ها فعال کرده است. محصولات این انتشارات اعم از محصولات و تولیدات صوتی و مکتوب می باشد.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/228