×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات خانه داستان چوک

لیست کتابهای منتشر شده توسط خانه داستان چوک را در زیر مشاهده کنید

رایگان های خانه داستان چوک

جدیدترین های خانه داستان چوک

انتشارات خانه داستان چوک

خانه داستان چوک، انتشاراتی است که با نیروی جوان و خلاق خود به مدیریت مهدی رضایی در سال 1385 ابتدا به عنوان یک وبسایت فرهنگی در زمينه تشویق و ترغیب داستان نویسان جوان و با استعداد شروع به کار نمود.

در طول سال ها و با افزون شدن تعداد همراهان و داستان نويسان جوان به این سایت اقدامات آن نیز گسترش یافته و تصمیم به چاپ و نشر آثار نویسندگان فعال خود نمود. پس از آن با احساس نیاز به تقویت حوزه داستان و نمایش کشور به چاپ آثار مترجمان خوب نیز اقدام کرد تا حوزه فعالیت او در زمینه داستان و ادبیات به حوزه ای تخصصی، با کیفیت و منسجم تبدیل شود.

در این بین انتشار ماهنامه و فصل نامه در زمینه ادبیات داستاني و چاپ و نشر آثار نویسندگان در حوزه های مختلف داستان و نمایش و حتی شعر در دستور کار این مجموعه قرار دارد اما فعالیت جانبی دیگر چون پاسداشت ایام مرتبط با کتاب، فعالیت های مختلف حوزه نشر و چاپ، برگزاری همایش های مختلف با حضور اهالی قلم و خدمات جانبی به نویسندگان از بهترین فعاليت های این مجموعه به شمار می رود.

همایش روز جهانی کتاب و ترجمه، چاپ ماهنامه ادبیات داستانی در 110 شماره و فصلنامه شعر چوک در ۱۲ شماره نیز از جمله فعالیت های خانه داستان چوک می باشد. شام خانوادگی ، پرنده کوکی و زن سه شنبه، خانواده کایداش، پشت درختان بید، هرگز نیفت از جمله آثار منتشر شده آن است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/181