×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات خانه کتاب ایران

لیست کتابهای منتشر شده توسط خانه کتاب ایران را در زیر مشاهده کنید

پرفروش ترین های خانه کتاب ایران

آنچه ندیده اید

جدیدترین های خانه کتاب ایران

انتشارات خانه کتاب ایران

نشر خانه کتاب به مدیریت نیکنام حسینی پور در سال 1377 تاسیس شد و تاکنون دست کم 719 عنوان کتاب چاپ و نتشر کرده است.  و جهت معرفی کلیه اطلاعات کتاب های منتشر شده در ایران شکل گرفت.

موسسه خانه کتاب در سال 1272 شروع به فعالیت کرد و اقدام به تهیه بانک های اطلاعاتی از کتب و نویسندگان و همچنین فعالان حوزه نشر نمود.

اهتمام به بهره گیری از فناوری جدید و استفاده از فضای اینترنت برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، انتشارات الكترونيك و معرفی آثار منتشر شده همواره در دستور کار این موسسه بوده است.

موسسه خانه کتاب ایران مجري چند مورد از مهمترین جشنواره های ادبی همچون «كتاب سال جمهوری اسلامی ایران» «جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه منطقه ای» « نشان شیرازه؛ دو سالانه طراحی کتاب ایران»، «جشنواره کتاب و رسانه»، «جشنواره کتاب و سینما» در کشور است.

فعالیت های این موسسه در راستای انسجام بخشیدن به حوزه نقد و نشر و حتی اخبار مرتبط با کتاب بوده است و به جز فصل نامه ها در زمینه اتتشار تخصصی اخبار کتاب نیز پیشگام میباشد .این موسس با هدف گسترش فرهنگ نقد کتاب و بالاتر بردن کیفیت آثار منتشر شده فصل نامه هایی را در تمام حوزه ها و موضوعات موجود نشر کتاب منتشر کرد که نسخه های اينترنتي آن هم موجود و قابل استفاده علاقه مندان می باشد. مشاهیر نشر کتاب ،جشن نامه پرفسور برت داگنر، کتاب شناسی موضوعی ایرج افشار، میراث حقیقی، مشاهیر کتاب شناسی معاصر ایران و یادداشت های جا افتاده از آتار آن محسوب میشود.

نشست های نقد و بررسی کتاب و آثار «خبرگزاری كتاب ایران» (ایبنا) ، ارايه خدمات «شابك» (شماره استاندار بین المللی كتاب ایران) و «شابم» (شماره استاندارد بین المللی موسیقی چاپی) به ناشران و خدمات بیمه ای به اهل قلم از دیگر فعالیت های جانبی این موسسه فرهنگی انتشاراتی می باشد.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/183