×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات دلیل ما

لیست کتابهای منتشر شده توسط دلیل ما را در زیر مشاهده کنید

پرفروش ترین های دلیل ما

انتشارات دلیل ما

 

انتشارات دلیل ما به مدیریت یدالله سعدی، در سال 1379 شروع به کار کرد و یکی از انتشارات پر کار در خصوص نشر مفاهیم دینی و شیعی و آموزش احکام اسلامی و شناخت فرق و مذاهب و فلسفه دین و غیره به شمار می رود که در این حوزه آثار عمومی و دانشگاهی را تهیه و توزیع می کند در حقیقت این نشر در دو حوزه کلی دانشگاهی و عمومی به چاپ و نشر آثار می پردازد. هدف این نشر از انتخاب چنین موضوعاتی کمک به ارتقا سطح آگاهی دینی و فرهنگ مذهبی و پرورش افکار و فضای سالم در جامعه است.

این انتشارات تا سال 1393 بیش از 2869عنوان کتاب در موضوعات دینی را به چاپ رسانده بود و با چاپ بیش از 63 عنوان کتاب در خصوص واقعه غدیر و تحلیل و بررسی و شناساندن آن از زوایای مختلف،  یکی از پیشتازان این حوزه نیز محسوب می شود.

از جمله این آثار امام علی ولایت و شهادت، فهرست التورات، دفتر خاطرات فضه، دفتر خاطرات قنبر، عزاداری رمز محبت است.

برقراری خدمات مربوط به پخش این کتب بخصوص در مناطق محروم و شیوه های آسان دسترسی به آن دراین مناطق، در دستور کار این موسسه قرار دارد.

این انتشارات بارها به عنوان ناشر و غرفه  برتر نمایشگاه کتاب تهران برگزیده شده است. امروز عرصه فروش این انتشارات علاوه بر نمایشگاه های مختلف فضای مجازی و فروشگاه های آنلاین نیز هست.

آدرس : قم بلوار معلم مجتمع ناشران واحد 613-612

تلفن : 37744988

وب سایت : dalilema.ir

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/130