×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
رازهایی درباره زنان

دانلود کتاب رازهایی درباره زنان

رازهایی درباره زنان
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : رازهایی درباره زنان

نویسنده : باربارا دی آنجلیس

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : هادی ابراهیمی

تعداد صفحات : 717 صفحه

شابک : 978-600-215-040-0

تاریخ انتشار : 1382

رده بندی دیویی : 306/7

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, ازدواج و مسائل زناشویی

نوع کتاب : PDF

قیمت نسخه الکترونیک : 109900 تومان


معرفی کتاب

"رازهایی درباره ی زنان" / که هر مردی باید آن ها را بداند
کتاب حاضر با عنوان اصلی (What woman want men to know) اثری از باربارا دی آنجلس (Barbara De Angelis) می باشد که با ترجمه ای از هادی ابراهیمی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
این کتاب شامل تمامی چیزهایی است که زن ها آرزو دارند که ای کاش مردها می دانستند. نویسنده در ظرف بیست و پنج سال زندگی اش با ده ها هزار زن کار کرده و به نیازهای برآورده نشده ی آن ها گوش فرا داده است. همچنین با ده ها هزار مرد نیز کار کرده و به گفته ها، عقاید و باورهای آن ها درباره ی عشق ، روابط جنسی و صمیمیت گوش فرا داده و متوجه شده که آنان نیز تا چه اندازه از زن ها متعجب و حیرت زده اند. او در این کتاب خواسته تا تمام نیازهای مردها و زنان را به نوعی ترجمه کند و در اختیار آن ها قرار دهد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"هنگامی که مجرد هستید، مقدار کمی از این انرژی جنسی را بر روی یک رابطه رمانتیک به خصوص سرمایه گذاری می کنید و سپس منتظر میمانید تا ببینید که آیا بهره وری یا سودآوری لازم و کافی را دارد یا خیر. هنگامی که رابطه ای موفق نیست، مایه گذاشتن از انرژی جنسی، عاطفی و رمانتیک خود را متوقف می کنید. سپس این انرژی ها را پس می گیرید و مجددا در حساب سپرده ی خود پس اندازه می کنید و منتظر فرصت بعدی می مانید."


 

فهرست مطالب

بخش اول: زن ها دوست دارند مردها از آن ها چه بدانند؟

بخش دوم: آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ی عشق

بخش سوم: آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ی روابط جنسی بدانند...

زندگی نامه ی خانم بارابار دی آنجلیس

خانم باربارا دی آنجلیس در سال 1951 در آمریکا چشم به جهان گشوده است. به عنوان مدرس، نویسنده، مشاور روابط و سخنران برتر در آمریکا شناخته شده است. اکثر آثار خانم باربارا فروش بیشتری داشته و جزو برترین کتاب های روانشناسی بوده که بیش از هشت میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. اولین اثر این بانوی هنرمند به اسم "چگونه می توان عشق ورزید؟" با استقبال خوبی روبرو شد و حتی در سال 1994 به عنوان بهترین کتاب انتخاب شد.

کتاب های باهم بودن، رازهای عشق ورزی، شناخت عشق واقعی، عشق را بجویید تا بیابید و اعتماد بنفس از آثار دیگر این هنرمند می باشد.

دکتر باربارا دی انجلیس یکی از تاثیرگذارترین بانوان قرن دهم بوده است که در زمینه ی رشد شخصی کمک بسزایی کرده است.

 

دکتر باربارا دی آنجلیس

 

 نقد و بررسی اثر رازهایی درباره ی زنان

این را بخوان تا همه چیز را درباره ی من بدانی

شروع کتاب با جمله ی محکم و استوار، با قطعیت به خواننده امید می دهد که با خواندن اثر من به اطلاعاتی دست پیدا می کنی که دست اول و خوب است. درک متقابل؛ نقطه ی قوت و در عین حال نقطه ضعف هر زن و مردی است. اگر درک خوب و بجا از شریک زندگی خود داشته باشیم قطعا به تفاهم دلخواه می رسیم.

نویسنده در مقدمه ی کتاب شرح داده است که چگونه از این کتاب برای خود استفاده کنید. زنان موجوداتی پیچیده و شگرف هستند. زن همواره در خود می کاود و جستجو می کند، به دیگری فکر می کند و در جستجوی رازهای دیگران است. پس می شود در سطر این اثر به اعماق وجود و روان زنان پی برد و کشف کرد. مطالعه ی این کتاب نه تنها برای مردان بلکه برای زنان هم ضروری است. نویسنده با هوشیاری تمام در مقدمه بخشی را به این اختصاص داده است که چگونه این کتاب را به مردان بدهیم. دلایل خوبی را در ادامه ی متن آورده است. دلایلی که هرگونه سوتفاهم را رد می کند.

آنچه می بایست باید درباره ی من بدانید.

تصویری کلی از نویسنده که درباره ی خود حرف می زند. با صمیمیتی خاص و با زبانی ساده و بی تکلف. با خواندن مقدمه ی کتاب مخاطب احساس صمیمتی کشف می کند و با نویسنده به توافق می رسد که تا آخر کتاب را بخواند.

 

عشق ورزیدن واقعی از توصیه های خانم دی آنجلیس

 

بخش اول: زن ها دوست دارند مردها چه چیزی درباره ی آنها بدانند؟

بخش اول با سوالی اساسی آغاز می شود. نویسنده با سوال و پرسش های متعدد مخاطب را به دل گفتگویی کارآمد و خوب می برد. با آوردن مثال های خوب و عینی از زندگی واقعی باورپذیری مخاطب را بالا می برد. ویژگی های مهم زنان را برمی شمارد. ویژگی هایی مانند برای زن ها عشق بر هر چیزی مقدم است. در این بخش با آوردن تمثیل کیک عشق درصدد فهماندن عنصر اصلی وجود زن یعنی عشق است.

در ادامه با آوردن گزارشی مستند از زندگی زنی به نام ملیسا سفری به افکار زن ها می کند. زندگی بخش بودن زن و آفریننده بودن زن قابلیت خوبی است. مادر شدن و کودک به دنیا آوردن. در این قسمت به آفریننده بودن زن پرداخته شده است. زن ها به طبع این خصلت اسطوره ای و جاودانه ویژگی و رفتارهای متفاوت تر از مردان از خود بروز می دهند. زن ها با اصلاح و بهبود بخشیدن به شرایط خود به خلاقیت خود نمود می بخشند. پرداخت به بعد کمتر شناخته شده ی زن؛ طبیعت اخلاق زن ها.

در بخش اول به خصلت های دیگری هم پرداخته شده، به ارتباط زن ها با زمان که ارتباطی مقدس است. زن ها به احساس امنیت نیاز دارند این احساس را مردان به خوبی می توانند تامین کنند. زن ها همیشه احساسات برایشان با ارزش است. دوست دارند ارتباط و پیوند را احساس کنند. هر زنی دارای ارزش های خاصی است که باید از طریق مرد زندگی اش کشف شود و این احساس را زن ها درک کنند.

در آخرین فصل این بخش به هفت باور نادرست مردها درباره ی زن ها پرداخته است که بسیار جذاب و خواندنی است.

بخش دوم: آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ی عشق...

در این بخش هم با آوردن مصاحبه و مثل هایی عینی و مستند به باورپذیری بیشتر مطلب کمک کرده است. توصیه های جدی در بابه:

  • کاری نکنید که زن معقول و سربه راه خود را...
  • چگونه در بیرون از بستر نیز معشوق و مطلوبی باشیم

این ها توصیه هایی است که به رابطه ی موفق و عاشقانه استحکام می بخشد. در یکی از فصل های این بخش ده توصیه هایی درباره ی مردان با عنوان " ده عادت ارتباطی مردها که زن ها را عصبی می کند " برای مخاطب به خوبی شفاف سازی شده است.

در آخرین فصل این بخش با عنوان " آنچه زن ها از شنیدن آن بیزارند و آنچه دوست دارند " آورده شده است. این نکات کلیدی خلق کننده ی تیترهای ذهنی است برای خواننده ی مشتاق که خواهان تحول در رابطه ی خود است.

 

رشد شخصی از تاثیرات کتاب رازهایی درباره ی زنان

 

بخش سوم: آنچه زن ها دوست دارند مردها درباره ی روابط جنسی بدانند

آخرین بخش کتاب به رابطه ی جنسی بین زوجین می پردازد. بحثی تخصصی و کاربردی که در اغلب مردهای مشابه دچار اغماض شده است. پس پرداختن به اصل اساسی لازمه ی داشتن رابطه ی نرمال است که در این کتاب لحاظ شده است. با تیترهایی چون:

  • رازهایی درباره ی خواسته های جنسی زن ها
  • هجده عامل سردمزاجی جنسی زن ها
  • بیست عامل تحریک کننده ی جنسی زن ها

 

نتیجه گیری

خانم باربارا دی آنجلیس سمینارها و کارگاه های علمی بسیاری را در سرتاسر آمریکای شمالی ارائه داده است و به طرز پرتحرک و سرگرم کننده و منحصربه فرد، انگیزه بخش شنوندگان و خوانندگان خود در قبال مسائل و موضوعاتی بود از قبیل عشق، روابط رشد شخصی و تغییر در زندگی.

این کتاب حاصل تجربه ی زندگی و سال ها تلاش در سمینار ها و مصاحبه ها است. روانشناسی حاذق و دقیق است که درصدد کمک به دیگران درآمده و با نوشتن کتاب خوب رازهایی درباره ی زنان را فاش کرده تا مخاطبانش به خوبی بتوانند به اعتماد برسند و زندگی خود را بهتر کنند.

 

منابع

https://en.wikipedia.org/wiki/Barbara_De_Angelis

 

به قلم : مهدیه سلمانی

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات نسل نو اندیش

کتاب های دیگری از نویسنده باربارا دی آنجلیس

ویدئوهای مرتبط با کتاب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
محمدرضا

کتابی بسیار جامع راجع به ویژگی های روانشناسی خانم ها این که متوجه می شویم ابراز محبت در خانم ها و آقایان تفاوت دارد برای خانم ها به بزرگی و کوچکی کاری که برایشان انجام میدهیم از لحاظ امتیاز دهی یکی است اما مردها در این زمینه اشتباه فکر می‌کنند که با انجام یک کار یا خرید هدیه مسئولیت خود را انجام داده‌اند این کتاب می تواند برای بهبود روابط راهگشا باشد.

1400-09-16

sajadomidi242@gmail.com

محتوای کتاب عالیه. حتما بخونید

1398-04-26

برچسب ها