×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
رازهای عشق پردوام

دانلود کتاب رازهای عشق پردوام

رازهای عشق پردوام
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : رازهای عشق پردوام

نویسندگان : مگ جان بارکر, جکوی گب

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : مهدی قراچه داغی

تعداد صفحات : 144 صفحه

شابک : 978-964-236-852-5

تاریخ انتشار : 1396

رده بندی دیویی : 306/7

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, ازدواج و مسائل زناشویی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 22900 تومان


معرفی کتاب

"رازهای عشق پر دوام" / چه کنیم که روابط مان دوام بیاورند
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The secrets of enduring love) اثری از دکتر مگ جان بارکر (Meg-John Barker) و پرفسور جکوی گب (Jacqui Gabb) می باشد که با ترجمه ای از مهدی قراچه داغی، توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است.
این کتاب صرفاً به این دلیل که زیبا نوشته شده است مهم نیست، هرچند زیبا نوشته‌شدن هم یکی از ویژگی‌های بارز آن است؛ همچنین مهم نیست چون به مدارک و شواهد به‌اثبات‌رسیده اشاره دارد و از سویی اسطوره‌های غیرمفید را کنار می‌زند، که البته این کارها را هم می‌کند؛ این کتاب ازآن‌رو مهم است که هر صفحه آن راهنمایی است که توضیح می‌دهد چگونه می‌توانیم به عشقی پایدار و پردوام برسیم. چه شما ازدواج کرده باشید یا در شرف ازدواج باشید و چه قصد این کار را داشته باشید، این کتاب به شما کمک می‌‌کند. این کتاب را از صفحه اول تا آخر بخوانید و بعد در هر مقطعی که هستید، وقتی به مشکل برمی‌خورید، از آن استفاده کنید. این کتاب راهنما و توضیح‌دهنده است. این کتاب شما را مطمئن می‌سازد که اغلب زوج‌ها به مشکلات برمی‌خورند؛ اما به‌رغم آن، بسیاری از آن‌ها می‌توانند مشکلات خود را حل کنند. کتاب رازهای عشق پردوام کتابی امیدوارکننده است و به فردفرد ما و جامعه امیدواری می‌دهد. این کتاب ثابت می‌کند که به‌رغم همه تردیدهای انسان‌ها، ابهام‌ها، سردرگمی‌ها، هراس‌ها و بدبینی‌ها و به‌رغم همه چالش‌های زندگی مدرن، عشقِ انسانی زنده است. وقتی کتاب رازهای عشق پردوام را می‌خوانیم به این نتیجه می‌رسیم که در قرن 21 درواقع هنوز هم عشق پایا و پردوام است.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" دلایل مختلفی وجود دارد که چرا زوج‌ها نمی‌توانند در کنار هم زندگی کنند. دلایل جغرافیایی، شرایط اقتصادی، محدودیت‌های ویزایی یا فرصت‌های کاری ازجمله مواردی هستند که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. اشخاص در این نوع رابطه با فاصله زیاد، تأسف می‌خورند و امید دارند هرچه سریع‌تر بتوانند مشکل خود را برطرف کنند. برخی مجبورند جدا از هم زندگی کنند، زیرا جوامعشان رابطه آن‌ها را به رسمیت نمی‌شناسد. اعتقادات دینی یا تفاوت‌های فرهنگی گاه مشکل ایجاد می‌کنند. گاه دلیل جدا از هم زندگی‌کردن این است که یکی از طرفین قبلاً ازدواج کرده است و حال مایل نیست از خانواده قبلی‌اش جدا شود. ما در بررسی‌های خود به این نتیجه رسیدیم که اغلب جدا از هم زندگی کردن یک پدیده گذراست و در بلندمدت اتفاق نمی‌افتد. پله‌برقی رابطه که در فصل قبل از آن سخن گفتیم، اغلب به هم نزدیک شدن را امری اجتناب‌ناپذیر می‌داند. جدا از هم زندگی‌کردن در نظر بسیاری از اشخاص نشانه وجود مشکلی در رابطه زناشویی است که تعهد را در ازدواج از بین می‌برد. برای کسانی‌که زیر یک سقف زندگی نمی‌کنند تحمل فشارهای اجتماعی دشوار است. به این فکر کنید که آیا ممکن است در زندگی شما اتفاقی بیفتد که مجبور شوید با همسرتان در دو مکان متفاوت زندگی کنید؟ در این‌باره چه احساسی دارید؟ آیا به نظر شما جدا از هم زندگی‌کردن یک پدیده موقتی است یا می‌تواند در بلندمدت هم مصداق داشته باشد؟"

فهرست مطالب

فصل 1. مهر همه‌ روزه

فصل 2. درباره اهمیت خانه

فصل 3. مهم نیست چه می ‌گویید...

فصل 4. صحبت درباره مسائل جنسی

فصل 5. شماره جادویی

ضمیمه: 36 سؤال

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها