×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
راهنمای کارآفرینان برای افزایش مشتری

دانلود کتاب راهنمای کارآفرینان برای افزایش مشتری

راهنمای کارآفرینان برای افزایش مشتری
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : راهنمای کارآفرینان برای افزایش مشتری

نویسندگان : برنت کوپر, پاتریک ولاسکوویتز

ناشر : شکیب

مترجم : محمود عزيزی

تعداد صفحات : 106 صفحه

شابک : 978-964-2695-66-9

تاریخ انتشار : 1394

رده بندی دیویی : 658/421

دسته بندی : تبلیغات، بازاریابی و فروش, فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 22900 تومان


معرفی کتاب

"راهنمای کار آفرینان برای توسعه در فناوری اطلاعات"
کتاب حاضر با عنوان اصلی (The entrepreneur’s guide to customer development a “cheat sheet to the four steps to the epiphany) اثری از برنت کوپر (Brant Cooper) می باشد که با ترجمه ای از محمود عزیزی، توسط انتشارات شکیب منتشر شده است.
این کتاب، راهنمای کارآفرینان برای توسعه‌ی مشتری، نشان‌دهنده‌ی نقطه‌ی عطف دیگری است. نه تنها این اولین کتاب «شخص ثالث» در مورد توسعه‌ی مشتریان است، بلکه سطح توقع را نیز بالا می‌برد. نویسندگان این اثر، برنت کوپر و پاتریک ولاسکوویتز با یکپارچه‌سازی طرز فکر افراد پیشرو توسعه‌ی مشتری و مبلغان این رشته کتابی پرداخته‌اند که هر کارآفرینی می‌تواند نکات آن را در نوپای خود استفاده کند. آن‌ها کشف مشتری را به چند قدم ساده تقسیم کرده‌اند که همان چند قدم را نیز با مثال‌های واضح و روشن، روش‌های اقدام واقعی و نشان دادن تله‌هایی که باید از آن‌ها دور ماند بسیار روشن کرده‌اند. این کتابی است که همه‌ی نوپا‌ها و سهامدارانشان باید آن را بخوانند. هدف این کتاب «رمان واقعی» حذف موانع درک و سپس اجرای توسعه‌ی مشتری ( که از این پس در این کتاب به عنوان CustDev به آن اشاره می‌شود) و بردن چهار مرحله به سطح دیگر و بالاتر است.دراین کتاب مسائلی چون «شکستن مفاهیم» و تولید یک راهنمای ساده‌تر، سرراست‌تر و قابل استفاده‌تر برای مشاغل توسعه‌ی مشتری، خلاصه و متحد کردن ایده‌های مدرن توسعه‌ی مشتری «رهبران فکری» که پس از نوشته شدن چهار مرحله منتشر شده‌اند؛ ساخت یک چارچوب برای ایجاد استانداردی که با شرایط و مفاهیم رایج توسعه‌ی مشتری همخوانی دارد، نشان دادن انعطاف‌پذیری توسعه‌ی مشتری زمانی که در هر مدل کسب و کار استفاده شود؛ آوردن فرآیند توسعه‌ی مشتری در قالب کتاب الکترونیکی. ارائه می شود.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" از آنجایی که مشتریان به صورت مستقیم با کارت اعتباری پرداخت نمی‌کردند و شرکت‌های حامل هم دفتر‌های صورت‌حساب خودشان را برای ما باز نمی‌کردند، Zingy تصمیم گرفت محتوی را به صورت مستقیم به شرکت‌های حامل بفروشد. چیزی که به صورت فروش ساده و مستقیم به مشتری شروع شده بود، تبدیل به فروش تولیدکننده‌ به تولیدکننده‌ شده بود که مجموعه‌ای پیچیده از کارها بود درحالی که طرف مقابلتان هم شرکت‌های بزرگ و دتبال کاغذ بازی بودند که علاقه‌ای به دوره‌های فروش طولانی مدت نداشتند. «به شدت سخت بود تا فردی رو که باید باهاش صحبت می‌کردیم پیدا کنیم و اگرم همچین فردی رو پیدا می‌کردیم، پیدا کردن روشی که بتونیم باهاشون قرارداد ببندیم خیلی سخت‌تر بود. این شرکت‌ها به‌طور واضحی ضدریسکند و همه‌اش به دنبال اینند که یک نفر دیگه کاری رو شروع کنه و اگر شکست نخورد اون‌ها هم شروع کنند»."

فهرست مطالب

این کتاب فهرست ندارد.

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات شکیب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها