کتاب های انتشارات رویای پارسیان

معرفی انتشارات رویای پارسیان

انتشارات رویای پارسیان

انتشارات رویای پارسیان از جمله انتتشارات های نسبتا جدید محسوب می شود که در سال  1390 تاسیس شد و مدیریت آان با آقای ابوالفضل درودی است و در بازارکتاب امروز با توجه به مشکلات موجود یکی از انتشارات های موفق در حوزه نشر کتاب و آثار دیگر حوزه نشر است.

این انتشارات با تنوع بخشیدن به آثار و کتاب های خود ضمن غنی ساختن بازار کتاب، نخست در جهت تامين رضایت عموم مخاطبین کتاب گام برداشته است و حدود هفده عنوان کتاب را منتشر ساخته است.

رویای پارسيان یکی از مهمترین اهداف خود را تامین کتب دانشگاهی و علمي به روز قرارداده است. همچنین در حوزه های مختلف علوم انسانی چون روانشناسی و فلسفه به چاپ کتاب های مفید و با کیفیت می پردازد. که سهم زیادی از آثار آن را کتاب های مرتبط با زندگی و موفقیت در بر گرفته است و از جهت دیگر این نشر در زمینه چاپ آثار هنری و مجموعه آموزشی مختلف، همچون آموزش زبان و... فعالیت دارد.

کتاب موفقیت (در 4 جلد)، رازها و اندرزها، اسرار موفقیت استیو جابز، پروا مکن: غلبه بر هراس از مرگ بخشی از آثار این انتشارات است.

بهره مندی از فرصت رسانه های مختلف الکترونیک و چاپی یکی از مزیت های آثار این انتشارات محسوب می شود.

همچنین در سراسر کشور شعبات این انشارات حضور فعال دارند و امکان خرید آسان را در شهرستان ها برای مخاطبین کتاب فراهم ساخته است.