×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات رویای پارسیان

لیست کتابهای منتشر شده توسط رویای پارسیان را در زیر مشاهده کنید

انتشارات رویای پارسیان

انتشارات رویای پارسیان از جمله انتتشارات های نسبتا جدید محسوب می شود که در سال  1390 تاسیس شد و مدیریت آان با آقای ابوالفضل درودی است و در بازارکتاب امروز با توجه به مشکلات موجود یکی از انتشارات های موفق در حوزه نشر کتاب و آثار دیگر حوزه نشر است.

این انتشارات با تنوع بخشیدن به آثار و کتاب های خود ضمن غنی ساختن بازار کتاب، نخست در جهت تامين رضایت عموم مخاطبین کتاب گام برداشته است و حدود هفده عنوان کتاب را منتشر ساخته است.

رویای پارسيان یکی از مهمترین اهداف خود را تامین کتب دانشگاهی و علمي به روز قرارداده است. همچنین در حوزه های مختلف علوم انسانی چون روانشناسی و فلسفه به چاپ کتاب های مفید و با کیفیت می پردازد. که سهم زیادی از آثار آن را کتاب های مرتبط با زندگی و موفقیت در بر گرفته است و از جهت دیگر این نشر در زمینه چاپ آثار هنری و مجموعه آموزشی مختلف، همچون آموزش زبان و... فعالیت دارد.

کتاب موفقیت (در 4 جلد)، رازها و اندرزها، اسرار موفقیت استیو جابز، پروا مکن: غلبه بر هراس از مرگ بخشی از آثار این انتشارات است.

بهره مندی از فرصت رسانه های مختلف الکترونیک و چاپی یکی از مزیت های آثار این انتشارات محسوب می شود.

همچنین در سراسر کشور شعبات این انشارات حضور فعال دارند و امکان خرید آسان را در شهرستان ها برای مخاطبین کتاب فراهم ساخته است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/21