×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
رازهای زنان متاهل خوشبخت

دانلود کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت

رازهای زنان متاهل خوشبخت
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست
نقد و بررسی

نام کتاب : رازهای زنان متاهل خوشبخت

نویسندگان : اسکات هالتزمن, ترزا فوی دی گرونیمو

ناشر : نسل نو اندیش

مترجم : نیره اقبالیان

تعداد صفحات : 268 صفحه

شابک : 978-964-236-329-2

تاریخ انتشار : 1389

رده بندی دیویی : 646/78

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, ازدواج و مسائل زناشویی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 29900 تومان


معرفی کتاب

"رازهای زنان متأهل خوشبخت" 

کتاب حاضر با عنوان اصلی (The secrets of happily married women) اثری از اسکات هالتزمن (Scott Haltzman) و ترزافوی دی گرونیمو(Theresa Foy DiGeronimo) می باشد که با ترجمه ای از نیره اقبایان، توسط انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است.

روابطی را که شما در جستجوی آن هستید، همگی در این کتاب گنجانده شده است. کتاب رازهای زنان متأهل خوشبخت، شیوه‌هایی را به شما نشان خواهد داد که سایر زنان با استفاده از این شیوه‌ها، همسرانشان را ترغیب کرده‌اند تا در پیوند زناشویی، شاد و شریک آن‌ها باشند و ارتباطی قوی‌تر، عاشقانه‌تر و متداوم‌تر با شوهرشان برقرار كنند. شما استحقاق آن را دارید!

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

" زمانی که مرد از لحاظ جسمانی نمی‌تواند از اتاق فرار کند، از لحاظ روحی و عاطفی کم‌حرف می‌شود ـ و این طور نشان می‌دهد که به نظر مسلط و خودخواه است ـ وقتی او نمی‌خواهد در مورد مشکلی توضیح دهد، شما سعی کنید او را وادار به صحبت کردن کنید. به او این شجاعت را بدهید تا از خودش دفاع کند  و اصرار کنید تا نظرش را بیان کند. "

فهرست مطالب

                      
                        مقدمه
                        شوهر خود را بشناسيد
                        نيازهاي خود و شوهرتان را برآورده كنيد
                        از روش بهتري براي مشاجره استفاده كنيد
                        کمتر صحبت کنید
                        ارتباط جنسی بیشتری با همسر خود داشته باشید
                        كنترل خوشبختي‌‌تان را در دست بگيريد
                        به خودت كمك كن
                        در خاتمه:وقتي مامان خوشبخت و شاد است، همه خوشبخت‌اند
                        درباره‌ي نويسندگان

کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت و نیازی که جامعه ما دارد

خواهی نخواهی باید قبول کرد که زنان در ایران از گذشته تا به امروز دچار یک نوع خفقان و خفگی بوده اند و این خفقان و خفگی این روزها به شکل یک آتشفشان و یک چرک چندین ساله سرباز کرده و خود را به شکلی دیگر نشان می دهد. اشکال مختلف این اتفاق و یا در کلام بهتر ترکش هایی که از این اتفاق پخش شد بسیاری بنیان خانواده را هدف کرد. چرا که در حالت کلی اگر نگاه کنیم در جامعه دو جنس و دو نوع انسان بیشتر نداریم. یا مردان هستند و یا زنان. وقتی می گوییم زنان دچار یک نوع خفگی بوده اند مسلما این خفگی از سمت مردان ایجاد شده است. این باعث شده است امروزه دیدی بسیار به منفی وجود داشته باشد و با توجه به آزادی هایی که بعضا وجود دارد همچنان به مردان دید منفی بسیار وجود دارد. این دید منفی باعث شده است کم کم زنان تصمیم بگیرند که دیگر با مردی زندگی نکنند و از ازدواج فراری هستند. البته این داستان فرار از ازدواج تنها ریشه تاریخی ندارد و به نوعی یک اتفاق همه گیر در بین تمام انسان های روی کره زمین است. وقتی دنیا پیشرفت می کند و انسان ها می توانند انواع نیازهای خود را فارغ از هر چیزی به راحتی به دست بیاورند کم کم نیاز به ازدواج کم رنگ تر می شود و این نیاز زمانی کشته می شود که این داستان و این مفهوم القا می شود که ازدواج به نوعی دور شدن از موفقیت و خود به دست خود آینده خود را کشتن. اما این ها همه مفاهیمی هستند که ناشی از یک نتیجه گیری نادرست می باشد. ازدواج اتفاقی است که می تواند مانند هر اتفاقی دیگر نتیجه خوب یا بدی داشته باشد. صرفا به خاطر داشتن نتیجه بد نمی توان چیزی را از بین برد. که اگر این چنین بود امروز باید انسان ها نیز منقرض می شدند. کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت قرار است کمی از زاویه دید خانم ها به ازدواج و موفقیت در آن نگاه کند. شاید این اتفاق بتواند کمی دید زنان جامعه ما را تیز تغییر دهد.

 

رازهای زنان متاهل خوشبخت

 

کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت، یک استثنا

دنیای کتاب های امروز و بیشتر دنیای کتاب های حوزه موفقیت بیشتر نگاهی فردی دارند و این نگاه تنها در برابر جامعه به مفهومی که می شناسیم قرار ندارد، بلکه این نگاه فردی گاهی خواسته یا ناخواسته جامعه زناشویی را نیز مورد هدف قرار می دهد و در بهترین حالت این جامعه را نادیده می گیرند. از این نظر کتابی که سعی داشته باشد به طور اختصاصی به معقوله رابطه زناشویی از دیدی فردی بپردازد یک استثنا محسوب می شود. در حقیقت کتاب رازهای زنان متاهل خوشبخت در نظر دارد ما و به خصوص زنان را به این مفهوم برسانند که ازدواج مغایرتی با موفقیت ندارد و موفقیت می تواند با وجود ازدواج نیز به دست بیاید. حتی این کتاب از این داستان نیز فراتر رفته و با مثال ها و دلایل و منطق بیان می کند که ازدواج در صورتی که درست باشد می تواند خود عامل مهمی در موفقیت محسوب شوند و باعث شود که طرفین به موفقیت برسند. انتقادی که می توان به این کتاب وارد دانست این است که زن و مرد ( در کتابی دیگر ) جدا از هم بررسی کرده است. در حالی که زندگی زناشویی حاصل تعامل این دو نفر در زندگی است و نمی توان آن ها را جدا از یکدیگر دانست. در حقیقت کمی غیر منطقی به نظر می آید که تنها با انجام کارهایی از سمت یک طرف داستان بتوان به موفقیت رسید. اما این باعث نمی شود که ارزش کتاب و به خصوص یکتایی آن در بین کتاب های موفقیت زیر سوال برود. اما پیشنهاد ما برای کسب نتیجه بهتر این است که در کنار این کتاب، رازهای مردان متاهل خوشبخت را نیز بخوانید تا یک داستان و یک هدف را از دو جنبه آن ببینید و بشناسید تا بتوانید دقیقتر و درست تر در این مسیر قدم بگذارید. در حقیقت وقتی این دید دوم را نیز به خود اضافه کنید می توانید طرف خود را درک کنید و بدانید چه کارهایی نیز باعث میشود او نیز موفق شود و موفقیت او می تواند موفقیت شما نیز باشد.

موفقیت شما موفقیت همسر شماست

زندگی زناشویی یک زندگی مشترک است که در آن نمی شود مرز چندان مشخصی و جدایی داشت. از این رو شکست و یا موفقیت یکی از طرفین در حقیقت موفقیت یا شکست طرف دیگر می باشد. از این رو می توان نام دیگر این کتاب را رازهای موفقیت زندگی زناشویی دانست. در حقیقت موفقیت زنان در زندگی زناشویی فارغ از موفقیت شخصی آن ها توانایی جذب کردن همسر خود می باشد و این جذب هرچه قوی تر باشد زندگی موفقیت بالاتری دارد. البته باید دقت کرد که منظور از جذب کردن همسر، فراموش کردن خود و اهداف خود می باشد.


 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها