×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات شهید حسن باقری

لیست کتابهای منتشر شده توسط شهید حسن باقری را در زیر مشاهده کنید

کتاب های انتشارات شهید حسن باقری

کتابی پیدا نشد

انتشارات شهید حسن باقری

انتشارات های مختلفی امروز با نام سرداران و شهدای تاثیر گذار جنگ تحمیلی و اتقلاب اسلامی مشغول به فعالیت هستند که انتشارات شهید حسن باقری به مدیریت فتح الله جعفری یزد آبادی که در تهران فعالیت دارد و به حوزه دفاع مقدس، می پردازد یکی از آن هاست.

این انتشارات خصوصی در سال 1389با هدف نشر، تحقیق و پژوهش در زندگی و روزهای جنگ شهید حسن باقری پا به این عرصه نهاد.

شهید حسن باقری از فرماندهان ارشد نظامی ایران در جنگ ایران و عراق  و از افراد موثر در پیروزی خرمشهر و عملیات های مختلف نظامی چون بیت المقدس بوده است که به عنوان مغز متفکر اطلاعات نظامی ایران از او یاد میشود. آثار زیادی چه در قالب تصویری و چه در قالب کتاب درباره وی به رشته تحریر در آمده است. امروز با تنوع بخشیدن به موضوعات خود در خصوص شهدای دیگر نیز کتاب های خوبی را به چاپ رسانده است.

اکنون سیزده عنوان کتاب در زمینه های تاریخی، جغرافیا و ادبیات به نام های گزارش روزانه جنگ، روایت زندگی حسن باقری، از راست نفر سوم (  زندگی شهید حمید قلنبر) ، کتاب اردیبهشت ( زندگی شهید غلامرضا کیان پور)، شاپرک های عاشق نمي ميرند و یادداشت ها روانه بازار کرده است. یکی از پرفروش ترین آثار این نشر روایت زندگی شهید حسن باقری است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/262