×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات طلا

لیست کتابهای منتشر شده توسط طلا را در زیر مشاهده کنید

موسسه فرهنگی انتشاراتی طلا

موسسه فرهنگی انتشاراتی طلا در سال 1375 درهمدان تاسیس شد و مدیریت آن برعهده علی اصغر پيله وريان است. از این جهت این نشر یکی از انتشارات های با سابقه محسوب میشود که توانسته است طی سال ها فعالیت خود عرصه بازار کتاب را غنی تر ساخته و حوزه مخاطبین را به عموم جامعه، بانوان خانه دار و متقاضیان موضوعات روزمره و کاربردی توسعه دهد.

این موسسه تاکنون 185جلد کتاب در زمینه های مختلف برای رده های سنی گوناگون و در قطع های مختلف را منتشر کرده است. کتاب های جیبی این موسسه امکان به همراه داشتن اطلاعات را برای خوانندگان آسان تر ساخته است.

تابستان امسال، ماجراهای بهلول، علی اقیانوس عدالت، 60 نوع دسر و مربا، آموزش آرایش و زیبايي و 80 نکته ریز خانه داری از جمله کتاب های این نشر است که علاوه بر مطالب کاربردی برای بانوان، طرح روی جلد کتاب های خانه داری، آشپزی و غيره مربوط به آنان را ارتقا داده است و در شکل جذاب و با رعایت اصول فني کتاب منتشر مي کند.

این آثار امروز با توجه به برگزاری نمایشگاه های بیشتر در سطح استان های مختلف و نمایشگاه های بین المللی کتاب چون نمایشگاه تهران و فروشگاه های مختلف و فرصت فضای مجازی و اینترنت به صورت آسان و در دسترس عرضه می شود.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/200