دانلود کتاب حوزه های فعالیت در مدد کاری اجتماعی نوشته جسیکا روزنبرگ از انتشارات رسانه تخصصی. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی در اپلیکیشن کتابخوان کتابچین بخوانید.
با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات کتاب

فهرست

نام کتاب : حوزه های فعالیت در مدد کاری اجتماعی

نویسنده: جسیکا روزنبرگ

ناشر : رسانه تخصصی

گروه مترجمین محمد سبزی خوشنامی

مترجمان: گروه مترجمین, محمد سبزی خوشنامی

تعداد صفحات: 336 صفحه

شابک: 978-600-293-186-3

تاریخ انتشار: 1394

رده بندی دیوی: 361/320973

دسته بندی: علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی

علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی"

نوع کتاب: PDF

قیمت پشت جلد: 25000 تومان

قیمت نسخه الکترونیک: 7100 تومان


معرفی کتاب

فهرست مطالب

کتاب های دیگری از مترجم گروه مترجمین

نظرات کاربران

راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مطالعه کتاب را به دیگران توصیه میکنید؟ چرا و به چه کسانی؟ کدام بخش از کتاب نظر شما را جلب کرد؟ مانند یک کارشناس نظر دهید.

Captcha
پاک کردن
کتابی است مناسب برای آنهایی که هیچ شناختی از حوزه های فعالیت مددکاران اجتماعی ندارند و یا دانش جویان کارشناسی مددکاری اجتماعی
1399-07-13
به نام الله،این کتاب همانگونه که از نامش پیداست در واقع به معرفی حوزه های مداخلاتی رشته مددکاری اجتماعی می پردازد.این کتاب برای دانشجویان مددکاری اجتماعی،روانشناسان و سایر کسانی که در رشته های یاورانه فعالیت دارند میتواند مفید باشد.اما بنظر می رسد کتاب برای خود مددکاران اجتماعی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری نکته قابل توجهی نداشته باشد چراکه این کتاب راهکار و شیوه ی مداخله ای خاصی را آموزش نمی‌دهد در واقع کتاب معرفی حوزه هاست و نه آموزش روشهای کار و تکنیک های لازم برای مددکاران اجتماعی علاقه مند به این حوزه ها،از نظر من نویسنده حتی در معرفی حوزه ها کلی گویی زیادی را عرضه داشته که حتی نمی‌تواند به دانشجویان کارشناسی یا مددکاران اجتماعی شاغل در موسسات و نهاد ها کمکی بکند.
1399-07-13

برچسب ها