×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز
×
توجـه
برای استفاده از نسخه آی او اس به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را به خاطر نمی آورید؟" کلیک کنید.
دانلود از اپ استور

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
مرا محکم بگیر

دانلود کتاب مرا محکم بگیر

مرا محکم بگیر
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : مرا محکم بگیر

نویسنده : سو جانسون

ناشر : شادن پژواک

مترجم : خدیجه احمدی

تعداد صفحات : 197 صفحه

تاریخ انتشار : 1394

دسته بندی : خانواده و روابط اجتماعی, ازدواج و مسائل زناشویی

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 5500 تومان


معرفی کتاب

"مرا محکم در آغوش بگیر" / هفت مکالمه برای زندگی با عشق
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Hold me tight) اثری از دکتر سو جانسون (Dr. Sue Johnson) می باشد که با ترجمه ای از خدیجه احمدی، توسط انتشارات شادن پژواک منتشر شده است.
محکم مرا در آغوش بگیر طراحی شده تا تمام زوج ها، جوان، پیر، متاهل، در شرف ازدواج، خوشبخت، پریشان، به طور خلاصه تمامی شریک های زندگی که به دنبال یک عمر عشق هستند بتوانند از آن استفاده کنند. این کتاب هم برای زنان است و هم برای مردان. برای تمامی مردمان و تمامی فرهنگ ها است؛ هر کس روی این سیاره دارای نیازهای اساسی یکسانی برای ایجاد پیوند و ارتباط است. این کتاب برای افرادی نیست که در رابطه های سوء استفاده وار یا وحشیانه به سر می برند، همچنین برای افرادی نیست که اعتیاد جدی دارند یا برای مدتهای طولانی است که به همسر خود خیانت می کنند؛ چنین اقداماتی توانایی برای متعهد شدن مثبت نسبت به شریک زندگی را تضعیف می کند. در چنین نمونه هایی رجوع به متخصص درمانی بهترین کار است. این کتاب به سه بخش تقسیم شده است. بخش اول به سوال بسیار قدیمی ماهیت عشق پاسخ میدهد. این بخش توضیح میدهد که ما چگونه اغلب علی رغم بهترین نیت ها و عالی ترین تفکرات به از دست رفتن پیوند و عشقمان سوق داده میشویم. این بخش همچنین مجموعة عظیم تحقیقات اخیر در رابطه با روابط نزدیک را ثبت و تحلیل می کند. همانطور که هاوارد مارکمن از مرکز مطالعات خانواده و ازدواج در دانشگاه دنور می گوید: این زمان، فرصت بی نظیری برای آموزش و درمان زوج ها است «بالاخره به جایی رسیده ایم که میتوانیم علم روابط صمیمانه را ایجاد کنیم. نشان می دهیم که مکالمات و اقدامات ما چگونه منعکس کنندة عمیق ترین نیازها و ترس های ما بوده و عزیزترین پیوندهای ما با دیگران را ساخته یا نابود می کنند. این کتاب به عشاق دنیای جدیدی ارائه میدهد، درک جدیدی از اینکه چگونه عاشق باشند و خوب عاشقی کنند. بخش دوم سر راست ترین نمونة ای اف تی است. این بخش هفت مکالمه را معرفی میکند که لحظات سرنوشت ساز در یک رابطة عاشقانه را ثبت کرده و شما، به عنوان شنونده، را راهنمایی می کند که چطور این لحظات را شکل داده و پیوندی مطمئن و پایدار به وجود آورید. پرونده های گذشته و بخش بازی و تمرین در هر مکالمه درس های ای اف تی را زنده وارد روابط خود شما می کند. بخش سوم قدرت عشق را خطاب قرار می دهد. عشق توانایی عظیمی در کمک به درمان زخم های ویرانگری دارد که زندگی گاهی اوقات بر ما تحمیل می کند. عشق همچنین حس ارتباط ما با کل دنیا را تقویت می کند. توجه محبت آمیز پایة یک جامعة واقعاً متمدن و با احساس را تشکیل می دهد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"گاهی اوقات زوج‌ها واقعاً موفق می‌شوند که ضربات روحی را قرنطینه کنند، اما این کار منجر به ایجاد رابطه‌ای سرد و غیرصمیمی می‌شود. و این سنگربندی موقتی برای مدت کوتاهی کار می‌کند. وقتی که نیازهای دلبستگی سر باز می‌کنند، احساسات زخم‌خورده راه خود به بیرون پیدا می‌کنند. لری، مدیری بسیار قدرتمند، سالها است که زن خود سوزان را مورد بی‌توجهی قرار داده است. لری بعد از بازنشستگی تلاش کرده است تا سوزان را «مورد توجه» قرار دهد. آنها رابطة خود را بهبود بخشیده‌اند، اما در مکالمة  مرا محکم در آغوش بگیر، وقتی لری دست خود را به سمت همسرش دراز کرد، سوزان منفجر شد. او به لری گفت که بعد از کارهایی که «در آشپزخانة خیابان موریس» انجام داده بود مصمم شده که دیگر هرگز به او اجازه ندهد آنقدر به او نزدیک شود که بتواند به وی آسیب برساند."

فهرست مطالب

معرفی  
در رابطه با مولف  
فصل اول: عشق در پرتویی تازه  
فصل دوم: هفت مکالمه دگرگون کننده  
فصل سوم: قدرت مرا محکم بگیر  
 

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها