×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات مهرآموز

لیست کتابهای منتشر شده توسط مهرآموز را در زیر مشاهده کنید

انتشارات مهر آموز

انتشارات مهر آموز از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد و مدیریت آن بر عهده حسین آموزگار است که ویژه گروه کودکان و نوجوانان به چاپ و نشر کتاب های مختلف و متنوع علمی اقدام کرده است.

این نشر تاکنون بیش از 211 جلد کتاب به مخاطبان خود هدیه داده است. از این بین حدود 24 اثر ترجمه و تعداد 187 عدد تالیفات هستند.

یکی از مهمترین اقدامات این نشر ساده سازی محتوای کتاب های شاخص ادبی و هنری از جمله مثنوی معنوی و آثار سعدی و جتی تاریخي کشورمان برای رده سنی نوجوانان بوده است کاری که ضرورت آن در طول سال های ماتمادی احساس می شد چرا که اغلب آثار کودکان و نوجوانان از پرداختن به فرهنگ غنی ادبی ما بی نصیب مانده بود و محتوای این آثار شاخص به شدت جنبه تعلیمی و تربیتی دارد و چه بسا بسیاری از آن ها مناسب تربیت نوجوانان و جوانان نوشته شده اند.

کتاب هایی چون نهج البلاغه برای نوجوانان، گزیده سیاست نامه به زبان امروز، حقوق کودکان، خشونت نه، گرمای شب تاب و حکایت بازرگان با دوست از جمله آثار این نشر محسوب می شود.

بسیاری از آثار نشر مهر آموز برای کودکان و نوجوانان از لحاظ موضوعی، کیفیت و فنون چاپ توانسته است برگزیده جشنواره رشد شود.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/106