پرفروش ترین های مهرآموز

آنچه ندیده اید

معرفی انتشارات مهرآموز


انتشارات مهر آموز

انتشارات مهر آموز از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد و مدیریت آن بر عهده حسین آموزگار است که ویژه گروه کودکان و نوجوانان به چاپ و نشر کتاب های مختلف و متنوع علمی اقدام کرده است.

این نشر تاکنون بیش از 211 جلد کتاب به مخاطبان خود هدیه داده است. از این بین حدود 24 اثر ترجمه و تعداد 187 عدد تالیفات هستند.

یکی از مهمترین اقدامات این نشر ساده سازی محتوای کتاب های شاخص ادبی و هنری از جمله مثنوی معنوی و آثار سعدی و جتی تاریخي کشورمان برای رده سنی نوجوانان بوده است کاری که ضرورت آن در طول سال های ماتمادی احساس می شد چرا که اغلب آثار کودکان و نوجوانان از پرداختن به فرهنگ غنی ادبی ما بی نصیب مانده بود و محتوای این آثار شاخص به شدت جنبه تعلیمی و تربیتی دارد و چه بسا بسیاری از آن ها مناسب تربیت نوجوانان و جوانان نوشته شده اند.

کتاب هایی چون نهج البلاغه برای نوجوانان، گزیده سیاست نامه به زبان امروز، حقوق کودکان، خشونت نه، گرمای شب تاب و حکایت بازرگان با دوست از جمله آثار این نشر محسوب می شود.

بسیاری از آثار نشر مهر آموز برای کودکان و نوجوانان از لحاظ موضوعی، کیفیت و فنون چاپ توانسته است برگزیده جشنواره رشد شود.