×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

کتاب های انتشارات همراهان جوان

لیست کتابهای منتشر شده توسط همراهان جوان را در زیر مشاهده کنید

انتشارات همراهان جوان

همراهان جوان بزرگترین مرکز چاپ و توزیع کتاب های کمیک ایران و یکی از انتشارات های با سابقه و قدیمی است که با مدیریت محمد فرد شروع به کارکرد و از سال 1372 محصولات ارزشمندی را وارد بازار کتاب ایران کرده است.

از جمله آثار کمیک این نشر که قریب به 117 اثر را شامل می شود کتاب های آموزش نقاشی و رنگ آمیزی است که با طرح ها و جلد های جذاب تهیه و توزیع می شود. همچنین اثر دارث ویدر با طراحی قابل توجه و کیفیت عالی از جمله آثار ارزشمند نشر همراهان جوان است که می تواند مخاطبان خاص کودک و نوجوان را به خود جلب کند.

این نشر کتاب های رده سنی بزرگسالان را نیر تهیه می کند که یک نمونه از آن با عنوان همراه جوان، شامل انواع موضوعات مختلف از جمله مذهبی، اقتصادی، اطلاعات عمومی، پزشکی و غیره در قالب یک کتاب است و جز آن حدود 159 کتاب چاپ اولی را به عرصه کتاب کشور تقدیم کرده است.

همراه قرآن، همراه بانوان، همراه منتظران از آثار دیگر این نشر است. همچنین همراه سفر و بچه ها و انقلاب محصول این نشر می باشد.

در مجموع تاکنون حدود 180 عنوان کتاب در موضوعات مختلف توسط این انتشارات چاپ و منتشر شده است.

 

لینک کوتاه

http://ketabch.in/p/197