×

جستجو

×

دسته بندی ها

×
توجـه
برای استفاده از نسخه ویندوزی به رمز عبور نیاز دارید درصورتیکه رمزعبور ندارید بعدازنصب، بر روی لینک " رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک کنید.
دانلود نسخه ویندوز

دانلود کتاب از اپلیکیشن کتابچین

×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای دریافت لینک دانلود شماره همراه خود را وارد کنید
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
×
دانلود رایگان اپلیکیشن کتابچین
برای مطالعه نمونه کتاب، ابتدا اپلیکیشن کتابچین را نصب نمایید.
دانلود رایگان نسخه ویندوز
دانلود نسخه ویندوز
دانلود رایگان نسخه ios
دانلود از اپ استور
واقعیت پیوندی

دانلود کتاب واقعیت پیوندی

واقعیت پیوندی
برای دانلود این کتاب و مطالعه هزاران عنوان کتاب دیگر، اپلیکیشن کتابچین را رایگان دانلود کنید.
%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

جزئیات
فهرست

نام کتاب : واقعیت پیوندی

نویسندگان : عایشه خانا, پاراگ خانا

ناشر : شکیب

تعداد صفحات : 150 صفحه

شابک : 978-964-2695-78-2

تاریخ انتشار : 1392

رده بندی دیویی : 304/483

دسته بندی : علوم اجتماعی، فرهنگ و سبک زندگی, فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک

نوع کتاب : Epub

قیمت نسخه الکترونیک : 27900 تومان


معرفی کتاب

" واقعیت پیوندی" / عصر پیوندی ظهور دوره ی نوین اجتماعی است که از پیوند میان فناوری ها و هوش بشری پدید می آید
کتاب حاضر با عنوان اصلی (Hybrid reality) اثری از عایشه خانا (Ayesha Khanna) می باشد که با ترجمه ای از بهروز حامد علی، توسط انتشارات شکیب منتشر شده است.
در این کتاب، نویسنده پیش بینی هایی می‌کند که ترکیبی از پیش بینی‌های درازمدت و دنباله داری است که روندهای اجتماعی را از مدهای زودگذر و شوک‌های اجتماعی را از تحولات ‌اجتماعی جداکرده و داده‌ها، گزارش‌ها و سناریوهای گوناگون را با یکدیگر ترکیب میکند. پیش بینی‌های این کتاب درباره‌ی حوادث آینده چنان روشن و شفاف است و با سبکی شیوا و روان به رشته‌ی نگارش درآمده ‌است که خواندن آن برای نسل‌های آینده از ضرورت‌های مهم به شمار می‌رود.عصر پیوندی، دوره‌ای انتقالی بین عصر اطلاعات و «لحظه‌ی منحصربه‌فرد بودن» است. یعنی دوره‌ای که دستگاه بر هوش انسانی برتری می‌یابد و ما به تجدید اندیشه‌های خود درباره‌ی فناوری می‌پردازیم. اما باید دانست، که فناوری فقط یکی از محرک‌های تاریخ است و تنها نیروی اصلی آن به شمار نمی‌رود. فناوری، آرزوهای انسان را تحقق می‌بخشد. الگوی برتری که برای توضیح تغییرات جهانی در عصر پیوندی در این کتاب به‌کار می‌رود، جغرافیای فناوری خواهد بود. جغرافیای فناوری مربوط‌ به قدرت می‌شود، در حالی که فن و مهارت ‌به تطبیق‌پذیری مربوط ‌است.در انتها نویسنده به این نتیجه‌گیری می‌رسد که امروزه فناوری یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌های ما و در عین ‌حال یکی از بزرگ‌ترین راه‌حل‌های ما به‌شمار می‌آید. بنابراین ما باید از فناوری به‌عنوان اهرمی برای برتری و پیروزی بر هر محدودیت فیزیکی استفاده کنیم. ما باید آماده‌ی روش‌های گوناگون باشیم و درعین‌حال نیز بکوشیم تا نه تنها بهترین پیش بینی ها، بلکه بهترین تصمیم ها را هم به‌کار ببندیم.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" حتی شرکت هایی که در بخش سنتی فعالیت می‌کنند نیز می توانند تخصص، مهارت و قدرت خود را از طریق تنوع در تجارت، کشف بازارهای ‌جدید و ریسک‌های بی‌پروا در فعالیت‌های تجاری، نشان‌ دهند. به‌عنوان‌ مثال، ابرشرکت‌های نفتی مانند بی‌پی و چِورون ، از سرمایه‌گذارانی به شمار‌ می‌روند که در زمینه‌ی هوای ‌پاک پیشگام شده‌اند و شرکت‌های کوکاکولا و مک‌دونالد نیز سهمی عمده و رو به‌ رشد از بخش مواد غذایی سالم و بهداشتی دارند. بازیگران اصلی صحنه‌ی تجارت همواره به‌ دنبال تازه ‌واردان فعال و پویا هستند تا با نوآوری‌ و ابتکارات آن‌ها و تغییراتی که در مدل تجاری خود به‌وجود می‌آورند، همواره در زمینه‌ی فناوری، در راس شرکت‌های پیشگام باقی بمانند."

فهرست مطالب

فصل اول - پیدایش عصر پیوندی

فصل دوم - پیدایش زایندگی

فصل سوم - شما، شما و شما

%

با کد 1ketabchin در اولین خرید 50 درصد تخفیف بگیرید

کتاب های دیگر انتشارات شکیب

نظرات کاربران

×
راهنمای نقد و نظر برای کتاب:

برداشت شما از محتوای کتاب چیست؟ مانند یک کارشناس نظر دهید. به نظرات کوتاه مثل خوب عالی و...چین تعلق نمی گیرد

*امتیاز دهید
Captcha
پاک کردن
برچسب ها